Outlast Trials kapalı beta hediyesi verildi

Deniz Gemici

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şaka gibi ama cidden kapalı betaya davet edilmişim. Benim gibi olan var mı aramızda? Çok mutlu oldum :)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-10-31 233046.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-31 233046.png
    86,5 KB · Görüntüleme: 85
Sanırım kayıt yaptıran herkese veriyorlar artık. 2 gün önce kayıt yaptım ve 5 dakika içerisinde onaylandı. Bu arada oyun benim gözümde leş.

Sanırım kayıt yaptıran herkese veriyorlar artık. 2 gün önce kayıt yaptım ve 5 dakika içerisinde onaylandı. Bu arada oyun benim gözümde leş.
Oyun çok iyi başlıyor evsiz insanları kaçırıp işkence ediyorlar felan sonra coop girince oyunun çöp olduğunu anlıyorsun zaten. Oyunun tutorial kısmı daha korkunçtu coop kıyasla.

Oyun çok iyi başlıyor evsiz insanları kaçırıp işkence ediyorlar felan sonra coop girince oyunun çöp olduğunu anlıyorsun zaten. Oyunun tutorial kısmı daha korkunçtu coop kıyasla.
CO-OP uğruna yine içine edilmiş bir oyun olacak gibime geliyor ama bir de tam sürümü görelim. Eskiden EA online coop olacak her oyun diye söylettiriyordu o akıllandı vazgeçti bu sefer diğer firmalar saçmalamaya başladı. Yok Marvel avengers gotham knights şimdi de bu. O kadar parayı da çöpe atıyolar.

Outlast 1 ve 2 kalitesinde bir oyun değil ama kendi klasmanında iyi bir oyun bence. Arkadaşlarla keyifli vakit geçirilebilir.

Herkes CO-OP yapma peşinde arkadaş. İstisnalar hariç iyi bir örneği de yok. Ayrıca sadece jumpscare ile korkutmaya çalışan bir oyun. Bir süre popüler olur zamanında olduğu gibi, yine unutulur gider.

İstek gönderen herkese veriyorlar diye biliyorum.
45 dk oynadım güzel hoşuma gitti ama sanki bir şey eksikmiş gibi hissediyorum diğer oyunlara göre kıyasla. umarım fiyatıda sevindirir :D

Geri
Yukarı