Outlast veya The Last of Us Part 1 speedrun için oyun arkadaşı

alrrev

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi speedrun için oyun arkadaşı arıyorum. Outlast veya The Last of Us Part 1 Outlast oyununda haritayı ezbere bilen varsa ve taktikleri bilmiyorsa ona öğretebilirim. The Last of Us Part 1 içinde hiçbir şey bilmiyorum yeni başlayacağım onda speedrun için. Eğer başlamayı düşününenler varsa sıfırdan başlayabiliriz.

The Last of Us Part 1 için tavsiye verebilirim. Oyunda dikkat dağıtmak amacıyla yerde bulduğumuz taş ve şişeleri eğilerek sağ tuşa basarak ilerlersen düşmanlar hiç bir şekilde seni görmüyorlar çoğu yeri böyle geçtim.

The Last of Us Part 1 için tavsiye verebilirim. Oyunda dikkat dağıtmak amacıyla yerde bulduğumuz taş ve şişeleri eğilerek sağ tuşa basarak ilerlersen düşmanlar hiçbir şekilde seni görmüyorlar çoğu yeri böyle geçtim.

Yanıtın için teşekkürler. Oyunu bitirdim hikayesi mekanikleri çok hoşuma gitti. Speedrun yapmayı düşünüyorum ama taktikleri bilmiyorum tek başıma speedrun taktiklerini öğrenmek biraz sıkıcı geliyor onun için benim ile speedrun öğrenmek isteyen bir arkadaş arıyorum.

Geri
Yukarı