Çözüldü Outlast'ta çıkan mouse simgesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ezio_da_France

Hectopat
Daha fazla  
Outlast'da adam bir yeri yakıyor sonra bizden onu söndürmek icin vanalari acmamiz isteniyor. Vanalari actiktan sonra peder martinli bir sey diyor sonra odadan cikip o yanan yere gidiyoruz ve orasi karanlik. Yangin sonmus mutfağa gidiyor mutfakta adam yanda saklaniyor giderken aniden karsimiza cikiyor ve mouselu bir sey yapmamiz gerekiyor. Ekranda mouse sallaniyor hangi tuslara basmam lazim yardimci olur musunuz?

Çözüm
Yazmayalı cok oldu kusura bakma. Sıkıntı kablosuz fareymis. Laptop kullanıyorum, haliyle kablosuz mouse almıştım. Bir de benim eski bir PC im vardi, mouse ile klavye eski değil tabii onlari yeni almistik, o mouse taktim duzeldi. Kablosuz olduğu için fareyi gormuyormus.
Yazmayalı cok oldu kusura bakma. Sıkıntı kablosuz fareymis. Laptop kullanıyorum, haliyle kablosuz mouse almıştım. Bir de benim eski bir PC im vardi, mouse ile klavye eski değil tabii onlari yeni almistik, o mouse taktim duzeldi. Kablosuz olduğu için fareyi gormuyormus.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı