Outlook hesabıma girilmeye çalışılıyor

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
Uyuyordum. Instagram'da geziniyorken birleşik krallık'tan giriş isteği geldi telefona. Kodu seçiniz diye. Authenticator kullanıyorum. Yataktan fırladım. 1 aydır hesabı zorluyorlarmış farklı ülkelerden. Hepsi reddedilmiş. Hesap başarısız oturum açmalar ile dolu. Ben işimi garantiye alıp her hesabımı iki faktörlüyü açmıştım. Ne yapmalıyım? Bu oturum açmaların dahası da var.

1687384690017.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önceden bir yere girdinizmi hesap bilgilerinizi postegro gibi yerlere.
Hayır. Fakat bu hesabımı 9 yaşından beri kullanıyorum. Nerelere girdiğim hakkında hiçbir fikrim yok.

Başlık yanlış bu arada. Outlook hesabım çalınmaya çalışılıyor.

Hesaba giremiyorsa sıkıntı yok. Sadece bildirim gelir. Kafanı ağrıtır ama bir şey olmaz. Oturuma girebiliyor ise şifre değiştir. Birinin senin mail adresini bilmesinde sıkıntı yok.
Her gün her gün denenmesi bir tık korkuttu hocam. İşimi hep sağlama alırım. Daha geçmişi görebilsem bakacağım ama 1 ay boyunca her gün denenmiş.

Her gün her gün denenmesi bir tık korkuttu hocam. İşimi hep sağlama alırım. Daha geçmişi görebilsem bakacağım ama 1 ay boyunca her gün denenmiş.
Hesabınız şifresini tek siz biliyorsanız istediği kadar uğraşsınlar. Başınızı ağrıtır. Korkmayın. Sinir bozucu bir şey, farkındayım. Bana da bir kere yaptılar. Hiçbir şey olmadı. 7 yıldır aynı hesap ve şifre değiştirme kodları falan geliyordu. Dikkat edin yine de.

Geri
Yukarı