Çözüldü Overclock denemesi sonrası ekran gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirtelli

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Anakartımda overclock sözde olmuyor ama teknik olarak desteklendiği söyleniyor ben de olup olmadığını denemek istedim BIOS ekranından bir şey yapamadım ama Dragon Center uygulamasında bazı yerler açıktı akılsızlık yapıp kurcaladım başta çekirdek voltajını ayarladım 1.2 yaptım sonra işlemci sıcaklığı yükselince otomatik moda aldım. Saat frekans hızı gibi bir bölüm vardı ama adını tam hatırlamıyorum oradan biraz arttırmayı denedim sonra ekran gitti anakart buzzer'ından ses geldi PC 2 kere açıp kapadı sonra ekran gelmedi ben neden böyle bir akılsızlık yaptım hala düşünemiyorum ne yapamam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle BIOS sıfırlamayı deneyin. Olmaz ise güvenli moda girip Dragon Center yazılımı
Öncelikle BIOS sıfırlamayı deneyin. Olmaz ise güvenli moda girip Dragon Center yazılımını silin.
Denedim hocam ama ekran gelmedi hala.
Öncelikle BIOS sıfırlamayı deneyin. Olmaz ise güvenli moda girip Dragon Center yazılımını silin.
Hocam şuan PC açıldı dragon center'a girip ayarları sıfırlamam lazım yoksa program açılınca ayarlar değişiyor ekran gidiyor.
Sorunu çözdüm yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. BIOS pilini çıkartıp takmak işe yaradı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı