Overclock için 200 TL soğutucu önerisi

Baran_21

Hectopat
OC için soğutucu bakıyordum.
2 tane buldum, birinin markası yok herhalde 6 bakır borulu 3 fanlı.
Diğeri de Dark Freezer x94 2 fanlı 4 bakır borulu. İkisi de F/P canavarı fiyatları birbirine yakın hangisini almalıyım?
Ya da önerdiğiniz bir soğutucu var mı?
Bütçe max 200 TL, fazlası bence verilmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 bakır borulu 2 tane 12 cm fanlı olanı kullanıyorum.xeon x3440 işlemciyi 3.7 ghz hızda 70-75 derece arası tutabiliyor.3 fanlı olan 9 cm fanlı ve ram yuvalarını kapatabilir.1500 rpm hızda çalışıyor.

Ryzen işlemci kullanacaksan 200₺’ye soğutucu alma. Kendi stock soğutucuları zaten 200₺ eden soğutucular kadar performanslı ve kaliteli. 2-3 derece için 200₺’den olma. Bununla yapacağın o.c’yi stokla da yaparsın. Alacaksan üzerine koyup 120mm radyatör çözümlerine bakabilirsin. Zaten kaliteli hava soğutucular da yakın fiyatlarda oluyor.

OC için soğutucu bakıyordum.
2 tane buldum, birinin markası yok herhalde 6 bakır borulu 3 fanlı.
Diğeri de Dark Freezer x94 2 fanlı 4 bakır borulu. İkisi de F/P canavarı fiyatları birbirine yakın hangisini almalıyım?
Ya da önerdiğiniz bir soğutucu var mı?
Bütçe max 200 TL, fazlası bence verilmez.
Elimde cooler master hyper t4 var.Fazlasıyla serin tutuyor.İlgilenirsen yazarsın.İntel soket yuvaları bulunmuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı