Overrated olarak gördüğünüz şeyler

Arkadaşlar selam. Size göre overrated şeyler neler?
Ben başlıyorum: Riot Games, Supercell.

Valorant-Stray-Half-Life 1-GTA san-supra-ETS 2-müslüm gülses
Daha var ama yazmayacağım.
Bu arada Half-Life 2'yi çok sevmeme rahmen Half-Life 1 gerçekten çok aabrtırmış bir oyun.

Şahsen ben beğenmiyorum hocam, benim FPS beklentimi karşılamıyor.
FPS dediğinde ben aime dayalı oyunlar bekliyorum, karakterin attığı bir Skill'e değil.

Yani tabii ki herkesin FPS anlayışı farklı olabilir. Mesela benim de deli gibi aim kasmak yerine taktiksel bir oynayış hoşuma gidiyor. Ama yine de bunun oyunu overrated yaptığına katılmıyorum. Hem de hiç bir rakibi yokken.

Yani tabii ki herkesin FPS anlayışı farklı olabilir. Mesela benim de deli gibi aim kasmak yerine taktiksel bir oynayış hoşuma gidiyor. Ama yine de bunun oyunu overrated yaptığına katılmıyorum. Hem de sadece bir tane düzgün rakibi varken.

Hocam zaten overrated oyun kötü anlamınagelmiyor sadece olduğundan fazla abartılması yoksa Valorant ço kkötü bir oyun değil benim için ortalama altı bir FPS oyunu.

Hocam zaten overrated oyun kötü anlamına gelmiyor sadece olduğundan fazla abartılması yoksa Valorant çok kötü bir oyun değil benim için ortalama altı bir FPS oyunu.
Ben de diyorum ki; Taktik odaklı bir oyun olması onu overrated yapmaz. Ayrıca bu ortalama altı FPS derken hangi FPS oyunlarının ortalaması bu? Bütün CS serisinin ortalamasını falan mı aldınız?

Ben de diyorum ki; taktik odaklı bir oyun olması onu overrated yapmaz. Ayrıca bu ortalama altı FPS derken hangi FPS oyunlarının ortalaması bu? Bütün CS serisinin ortalamasını falan mı aldınız?

Ortalama derken oyun olarak ortalaması oynayış açısından rakiplerine kıyasla ortalama değil bende taktik odaklı oyun olduğundan dolayı overrated demedim de zaten ve de taktik odaklı bir oyun olarak diğer taktik odaklı oyunlara görede zayıf bir oyun.

(Benim görüşüm)

Yeni konular

Geri
Yukarı