Oversize tişört önerisi

• Konuyu başlatan Namet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 4B
Iamnotbasic tişörtleri biraz pahalı fakat kaliteli. İndirim dönemlerinde bakabilirsiniz. Onun dışında ben de gerçekten arıyorum f/p bir yer.

Iamnotbasic tişörtleri biraz pahalı fakat kaliteli. İndirim dönemlerinde bakabilirsiniz. Onun dışında ben de gerçekten arıyorum F/P bir yer.

Bro sayende yeni yer keşfettim o kadar yorum arasından tek doğru yer. Diğer yorumlara bakim dedim kekoca ürünleri satan yerleri yazmışlar hep.

Aksesuarix, Adlib, Gansfield diye bir site de varda aynı ürünler başka bir sitede daha ucuz bir fiyata vardı sanırım. Ayrıca son yazdığımda alışveriş tecrübem yok, diğer iki siteden alışveriş yaptım.

Tişörtler piyasa fiyatları altında ucuz denilebilecek sınırdalar.
Hocam şey... 90 liralar. Gerçekten bu fiyatları gördükçe üzülüyorum.
Keşke şöyle baskısız abartısız basic tişört üretip 20 25 liraya satan mağazalar olsa. Eskiden bu tarz baskılı tişörtler maksimum 50 liraydı. Şu an basicler 50 lira. Ekonomi berbat bir halde. Ekonomi düzelene kadar çıplak gezmek istiyorum.

Hocam şey... 90 liralar. Gerçekten bu fiyatları gördükçe üzülüyorum.
Keşke şöyle baskısız abartısız basic tişört üretip 20 25 liraya satan mağazalar olsa. Eskiden bu tarz baskılı tişörtler maksimum 50 liraydı. Şu an basicler 50 lira. Ekonomi berbat bir halde. Ekonomi düzelene kadar çıplak gezmek istiyorum.
Sormayın, yeni kıyafet almıyorum sırf ekonomi bu halde diye 3 4 ayda nadir alıyorum. Arkadaşlarım büyük ihtimalle gardırobumu ezberlemişlerdir. :D Hala 2 yıl önce aldıklarımı giyiyorum nadir yeni alıp giydiğim 2 3 parça bir şey var.

Sormayın, yeni kıyafet almıyorum sırf ekonomi bu halde diye 3 4 ayda nadir alıyorum. Arkadaşlarım büyük ihtimalle gardırobumu ezberlemişlerdir. :D Hala 2 yıl önce aldıklarımı giyiyorum nadir yeni alıp giydiğim 2 3 parça bir şey var.
Hocam son bir iki yıldır aynı şeyleri giymekten sıkıldım artık. Fazla ürün de alamıyorum fazla makine de çalıştıramıyorum. Kira öder gibi çamaşır makinesi maaliyeti öderim yoksa. Çok acayip bir ülkedeyiz.

Geri
Yukarı