Overwatch banı kalıcı mı?

Daha fazla  
Dün rekabetçi girdim ve bir raundda 3 kişiyi 1-2 saniye farkla öldürdüğüm için adamların zoruna gidip beni reportladı. Maddi durumumuz iyi değil Overwatch Banı kalıcı mı? Çünkü tekrar alamayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kalıcı. Eğer şüpheli bir harekette bulunmadıysan istedikleri kadar report etsinler seni. Bir sıkıntı çıkmaz. Önerim de bu zamanlarda oyunun kendi eşleştirme sisteminde rekabetçi oynamaman.

Alperen Kara hile kullanılmadı sadece rekabetçide 3 kişi öldürdüm diye ban yedim bidaha cs:go alırmıyım bilmem ama alırsam asla rekabetçiye girmeyeceğim :kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:

Bu konudaki bütün kardeşlerim. Öncelikle Allah'ın selamı üzerinize olsun. Buğra böyle öfkeye gerek yok. Gerçekten sen hile kullanıyor olabilirsin çünkü overwatch'dan ban yemişsin. İnsanlar seni izlemiş ya wall ya da aim olduğunu tespit etmiş ki sana overwatch banı atmış. Eğer VAC ban yeseydin bi sıkıntı olabilirdi çünkü bi dosya ya da bi virüs senin oyununa etki oluyorum dicem de sen overwatch banı yemişsin kardeşim. Sana geçmiş olsun ve sana bi ders olsun inşallah bir daha hile kullanmazsın

Hilesiz iyi oyunlar dilerim ;)

Eğer VAC ban yeseydin bi sıkıntı olabilirdi çünkü bi dosya ya da bi virüs senin oyununa etki oluyorum dicem de sen overwatch banı yemişsin kardeşim

VAC ban'da sıkıntı olma ihtimali overwatch'dan çok daha düşük, hatta yok denecek kadar az.

Ayrıca VAC sistemi overwatch'dan üstün bir sistemdir. Oyuna enjekte edilmediği sürece herhangi bir virüsün veya dosyanın VAC ban'a sebep olma ihtimali yok.

adamların zoruna gidip beni reportladı

Kusura bakma da, sırf raporlama üzerine ban atsalardı şu an tek oyuncu kalmazdı.

Raporları sadece tek kişi denetlemiyor.

VAC ban'da sıkıntı olma ihtimali overwatch'dan çok daha düşük, hatta yok denecek kadar az.

Ayrıca VAC sistemi overwatch'dan üstün bir sistemdir. Oyuna enjekte edilmediği sürece herhangi bir virüsün veya dosyanın VAC ban'a sebep olma ihtimali yok.

Kusura bakma da, sırf raporlama üzerine ban atsalardı şu an tek oyuncu kalmazdı.

Raporları sadece tek kişi denetlemiyor.
Evet biliyorum ama aklıma başka bir şey gelmiyor benim oynadığım rekabetçiyi izleyebilseydiniz anlayacaktınız beni.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı