CS:GO oynanmamış hesapta Overwatch banı

dgknyl

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Yazılım
Arkadaşlar yedekte bulundurduğum sadece 1 saat oynanmış. Public sunucudan başka sunucuya giriş yapılmamış. 1 level ve 0 Exp'e sahip olan hesabım Overwatch banı yemiş. Bu nasıl mümkün olabiliyor bu sistemi neye göre çalışıyor? Hesabı hiç kullanmadığım halde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gün önce kırk bin kadar hesap VAC ban yedi CS:GO'da. Steam desteğe başvurmanızda fayda var. Birçok kişi sebepsiz yere ceza aldığını söylüyor.

Duyduğum kadarıyla bu seferki VAC dosya taraması ile değil. Overwatch ile atılmış desteğe başvurmakta fayda var benimde sizinki gibi 1 Level ve 0 Exp hesabım var hemen kontrol edeyim.

DarkOrbit oyununda bot kullanıyordum. Dosya taramasında onun kodlarını hile olarak algılayabilir mi ?
Steam VAC sistemi garip. Overwatch sistemi zaten sağlıklı değil. Gabeni bulsalar öldürecek insanlar var son VAC dalgasında.

Overwatch ban yediysen dosya taramayla hiçbir alakası yok. VAC ban yediysen bu sistem senin bilgisayarında olan hileleri değil, oyun dosyasında yapılan değişiklikleri ve bilinen hileleri tespit eder.

Eğer oyunda overwatch ban bulunuyorsa ve profilinde de VAC ban kaydı varsa her iki sistem tarafından yakalandığın anlamına gelir. Böyle bir durumda da hatalı ban olma olasığı yoktur.

VAC forumunda konu açan kişi sizseniz hesabınızda VAC ban bulunuyor. Bu da en son yazdığımı doğruluyor. Her iki sistem tarafından da yakalanmışsınız.

Son düzenleme:
Overwatch ban yediysen dosya taramayla hiçbir alakası yok. VAC ban yediysen bu sistem senin bilgisayarında olan hileleri değil, oyun dosyasında yapılan değişiklikleri ve bilinen hileleri tespit eder.

Eğer oyunda overwatch ban bulunuyorsa ve profilinde de VAC ban kaydı varsa her iki sistem tarafından yakalandığın anlamına gelir. Böyle bir durumda da hatalı ban olma olasığı yoktur.

VAC forumunda konu açan kişi sizseniz hesabınızda VAC ban bulunuyor. Bu da en son yazdığımı doğruluyor. Her iki sistem tarafından da yakalanmışsınız.
0 level account Overwatcha nasıl yakalanıyor ben bunu merak ediyorum. Profildeki VAC ban yazısı Overwatch yeseniz bile yazar. Briefingden 30 günlük banlarda buna dahildir ve ya başka oyunlardaki banlar.

0 level account Overwatcha nasıl yakalanıyor ben bunu merak ediyorum. Profildeki VAC ban yazısı Overwatch yeseniz bile yazar. Briefingden 30 günlük banlarda buna dahildir ve ya başka oyunlardaki banlar.

VAC ban ile overwatch ban'ı tamamen farklı şeyler.

Sadece overwatch yeseydin profilinde game ban olurdu. Eğer overwatch yedikten sonra VAC ban'a dönüştürülmüşse profilde VAC ban bulunur. Her iki sistemde hile tespit etmiş.

Bu ikisini karıştırmayalım. Overwatch yemeyle profilde vac ban yazmaz.

Ayrıca geçici banlar profile işlenmiyor.

Örnek verecek olursak bu arkadaşın profilinde hem game ban hem de vac ban bulunuyor.

Steam Community :: Hansen [F]

VAC ban ile overwatch ban'ı tamamen farklı şeyler.

Sadece overwatch yeseydin profilinde game ban olurdu. Eğer overwatch yedikten sonra VAC ban'a dönüştürülmüşse profilde VAC ban bulunur. Her iki sistemde hile tespit etmiş.

Bu ikisini karıştırmayalım. Overwatch yemeyle profilde vac ban yazmaz.

Ayrıca geçici banlar profile işlenmiyor.

Örnek verecek olursak bu arkadaşın profilinde hem game ban hem de vac ban bulunuyor.

Steam Community :: Hansen [F]
Daha önce overwatch yedim VAC yedim 30 günlük oyun banı yedim.
Sen olayı anlayamadın galiba.
Hesap 0 level hiç bir maçı oynanmışlığı yok. Oyuna girdiğimde anasayfada Bu hesap overwatch tarafından yasaklanmıştır yazıyor. Ticket attım desteğe.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı