Overwatch iade edilir mi?

ToprakEsen

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Overwatch almak istiyorum fakat oyunu beğenmezsem iade edebilir miyim? Arkadaşım bana oyunu alırsan iade edemezsin dedi ve bu beni meraklandırdı. Dediği doğru mu yoksa Steam'deki gibi aldıktan bir süre sonra ve belli bir süre oynama süresinden sonra iade edebilir miyim?

İade edilemiyor. Şu an oyun pek iyi bir durumda değil, ama 150 liraya değer. Özellikle arkadaşlarınla oynayacaksan gayet güzel, ama rekabetçi oynayacaksan bulaşma. Ayrıca Türkiye Overwatch Topluluğu’na da bekleriz, ama Discord bağlantısı paylaşmama izin var mı bilmiyorum.

İade edilemiyor. Şu an oyun pek iyi bir durumda değil, ama 150 liraya değer. Özellikle arkadaşlarınla oynayacaksan gayet güzel, ama rekabetçi oynayacaksan bulaşma. Ayrıca Türkiye Overwatch topluluğu'na da bekleriz, ama Discord bağlantısı paylaşmama izin var mı bilmiyorum.

Bilgisayarın sistem özellikleri şunlar: MX130 2 GB paylaşımsız, 8 GB DDR4 RAM, i5 10. nesil çekirdeği bilmiyorum 4 çekirdek diyor ve mantıksal işlemcileri 8, 256 M.2 SSD, kaldırır mı PC.

Bilgisayarın sistem özellikleri şunlar: MX130 2 GB paylaşımsız, 8 GB DDR4 RAM, i5 10. nesil çekirdeği bilmiyorum 4 çekirdek diyor ve mantıksal işlemcileri 8, 256 M.2 SSD, kaldırır mı PC.
Laptop ise soğutmasına göre değişir, ama 60 FPS rahat alacağını düşünüyorum. Overwatch’ı kaldırmayan bilgisayar bulmak zor artık. Yakında bir tane daha OW2 betası olacak, muhtemelen seneye de çıkacak, en kötü yeni oyun denemiş olursun. Youtube’a PC özelliklerini ve yanına OW FPS yazıp arasan daha detaylı bilgi edinebilirsin.

Laptop ise soğutmasına göre değişir, ama 60 FPS rahat alacağını düşünüyorum. Overwatch'ı kaldırmayan bilgisayar bulmak zor artık. Yakında bir tane daha OW2 betası olacak, muhtemelen seneye de çıkacak, en kötü yeni oyun denemiş olursun. YouTube'a PC özelliklerini ve yanına ow FPS yazıp arasan daha detaylı bilgi edinebilirsin.

Eyvallah internetten izlediğim bir videoda (videodaki işlemci i5 8. nesildi) benimkine benzer özelliklere sahip bir PC vardı ve 60 FPS görüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı