Owo Hunt Bot para getirmiyor

Zeunix

Decapat
Daha fazla  
İtemsatış üzerinden Owo Hunt Bot aldım. Ve sadece 277K'da duruyor para. Bot çalışıyor bir sıkıntısı yok ama para getirmiyor. Ayrıca 2 tane almıştım diğeri olmuyor diye onda da aynı sorun oldu. Bunu nasıl düzeltebilirim?

İtemsatış üzerinden owo hunt bot aldım. Ve sadece 277K'da duruyor para. Bot çalışıyor bir sıkıntısı yok ama para getirmiyor. Ayrıca 2 tane almıştım diğeri olmuyor diye onda da aynı sorun oldu. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Kanka boyle seyler yasak banlanabilirsin. Ve bu huntbot zaten owonun kendisinde var: D bir de soyleyim yine de bu botlar para kasmiyorlar senin yerine Battle falan yapiyorlar owo sell all falan demen lazim ondan once owo lb all sonra owo sell all para istiyorsansa owo crate all falan.

Kanka boyle seyler yasak banlanabilirsin. Ve bu huntbot zaten owonun kendisinde var: D bir de soyleyim yine de bu botlar para kasmiyorlar senin yerine Battle falan yapiyorlar owo sell all falan demen lazim ondan once owo lb all sonra owo sell all para istiyorsansa owo crate all falan.
Ban yemiyor hiç bir türlü hala kullanıyorum 5 milyona yakın owo kazandım. Teşekkürler.

Geri
Yukarı