Oylarımız çalındı mı?

Olay sandık değil, sistem zaten. YSK'da yapmışlar bunları. Tutanaklarda bir sorun yok çünkü.

Şu durum da var eğer ki oylar çalındıysa ve hile yapıldıysa normal olarak Instagram'da orada bulunan insanları tehdit ederek Erdoğan'a oy basanları gördüm bu durumda kazanması gerekiyordu tuhaf.

Ben de anlamıyorum bu ne iktidar hırsıdır.

Hileye veya oy çalmaya ne gerek var ki bırak seçim adilce açıklansın. Ve polisler bile hükümetten yana dedemin elleri titriyor (Parkinson) oradaki avukat yanında birisi girebilir dedi AKP'li adam çıktı kimse yanında giremez dedi o kadın ve biz bayağı sinirlendik biz ve bazı kişiler bağırdık. Polis geldi ve dedi ki kurallar neyse adam onu uyguluyor boşuna bağırmayın dedi. Sonra AKP'li başka avukat geldi o adama iyi ayar verdi sonra adam izin verdi.

Vay vay bizim baş trollü görüyorum burada. AKP'li derseniz diyin yazmış bir de ulen var ya sen :D Adamlar hazırlıklı davranıp YSK verisini sadece kimliğini yazıp kontrol edebileceğin bir sistem hazırlamış ve eğer sıkıntı varsa alttan tek tuş ile itiraz etmek için yardım bölümü açmış. Gece boyunca kendi verilerini açıklamış, hâlâ teknoloji olarak geriymiş bir de hile yokmuş. Öyle mi ya? Sizin 2 Hüdapar milletvekili şutlandığına ne diyorsun? Ulan bir de kanıtta ıslak imzalı tutanaklar, adamlar buna bile yalan diyor.

Vay vay bizim baş trollü görüyorum burada. AKP'li derseniz diyin yazmış bir de ulen var ya sen :D Adamlar hazırlıklı davranıp YSK verisini sadece kimliğini yazıp kontrol edebileceğin bir sistem hazırlamış ve eğer sıkıntı varsa alttan tek tuş ile itiraz etmek için yardım bölümü açmış. Gece boyunca kendi verilerini açıklamış, hâlâ teknoloji olarak geriymiş bir de hile yokmuş. Öyle mi ya? Sizin 2 Hüdapar milletvekili şutlandığına ne diyorsun? Ulan bir de kanıtta ıslak imzalı tutanaklar, adamlar buna bile yalan diyor.
Nevşin Mengü'nün son 2 tweetine bakın lütfen.

CHP başarılı web sayfası yapmış, Technopat mı yardım etti acaba?

Nevşin Mengü'nün son 2 tweetine bakın lütfen.
Yanlış bir bilgiyi paylaşan bir gazetecinin tweetini rtlemiş, yani? Hata yapmış diyeceğim fakat siteye kocaman yazmışlar, böyle bir hataya düşmek için kör olmak lazım. CHP hatalı girmiş falan diyor, CHP kocaman yazmış YSK'nın girdiği verileri girdik diye. Hadi CHP kasıtlı veya yanlışlıkla giremez mi diye düşünelim. Cevap hayır. YSK'nın verdiği veriler dijital olarak gönderiliyor, kişi kendisi CHP sitesine veri girişi yapmıyor. Bu kadar basit bir hataya dediğim gibi anca kör olursan düşebilirsin. Gel de buna kötü niyetli deme.

Son düzenleme:
2. turda kazanmamız lazım, ne partide olursanız olun bu girdiğimiz son seçim olabilir. Son senelerde halka yaptıklarını unutmamak gerek. Deprem bölgesinde bu denli yüksek çıkmasına inanmadığım için oyların kaydırıldığını düşünüyorum.

Geri
Yukarı