Oynadığınız eski oyunlar

Arkadaşlar çoğumuz bilgisayar oyunlarıyla haşır neşiriz. Hala eski oyunlar oynayan var mı?

Ben ve birkaç arkadaşım sırf zevkine NFS Underground 2 oynuyoruz :)

Evde oynadığım oyunlar da, Age of Empires 2, NFS Most Wanted, FIFA 07 :)

Sürekli oynamıyorum ama sıkılınca açıp bir iki oyun oynuyorum. Sıra sizde hadi bakalım canavarlarda hangi nostaljik oyunlar yüklü :)
Kutulu orijinal NFSU2'ye sahiptim, ta ki 3 sene önce taşınana kadar. İnşallah evde bir yerlerdedir. Şuan PSP oyunlarına başladım.

Stronghold Crusader efsanedir, ilk oynadığım strateji oyunu olmasının yanı sıra en keyif aldığım oyunlardan biridir.

NFS Most Wanted, ayrıca Carbon da, oynamak istiyorum ben de. Keşke satın alabileceğimiz resmi siteler mevcut olsa.

Left 4 Dead 2. Tam stres atmalık oyun. Online giriyorum bir de. Atölyeden birkaç öğeye abone oldum farklı haritalar vs. indirip giriyorum.

Prototype. 3-4 kere bitirmişimdir.

Half Life, CS 1.6.

Age of Empires III, Half life, Command and Conquer: Generals, Empire Earth, Flight Simulator X. Hatta geçenlerde GTA-II kurdum çok duygulandım. Oyun oynamak bir kültürdür arkadaşlar. Wolfenstein bi efsanedir zaten. Yeni oyunu da güzel olmuş ama ilk oyununu herkes iyi ya da kötü bilir(wolfenstein 3-D).

Yeni konular

Geri
Yukarı