Oynadığınız Oyunlar

388640

Çok net Hitman Absolution 10 saate yakın hikâyesi var. Bölümden bölüme gidiliyor yani etkileyici bir açık dünyası yok. Çeşitli bulmacalar mevcut. Çözmek istemeyenler için ayrı bir seçenek: Geberene kadar çatışmak! Hikâyesi sürükleyici ve etkileyici. Spoiler vermeyeyim indirimi bekleyin ve alın. Yaz yakın...

Çok net Hitman Absolution 10 saate yakın hikâyesi var. Bölümden bölüme gidiliyor yani etkileyici bir açık dünyası yok. Çeşitli bulmacalar mevcut. Çözmek istemeyenler için ayrı bir seçenek: Geberene kadar çatışmak! Hikâyesi sürükleyici ve etkileyici. Spoiler vermeyeyim indirimi bekleyin ve alın. Yaz yakın...
Hitman A. Bana çok kısa geldi yaa.

Beyler Skyrim'i çok görüyorum de yine de bir sorayım, oyunun hikayesi iyi midir? İndirmeli miyim yani?

Son düzenleyen: Moderatör:
Far Cry 3
Bioshock İnfinite
Mafia II
Deus Ex Human Revulation
Assassin's Creed II
TES V: Skyrim
Dishonored
The Witcher 2-3
Tomb Raider 2013
Bu oyunları oynamadan ölme.
Bro GT920M ve İ5 5200U kullanıyorum witcher 2 yi ve skyrim i kaldırır mı ?
Metro Serisi , S.T.A.L.K.E.R serisi
Metro serisi nasıldır bro 10 üzerinden kaç verirsin oyunu beğendim gibi bütün serilerini indirmeyi düşünüyorum da

Bro GT920M ve İ5 5200U kullanıyorum witcher 2 yi ve skyrim i kaldırır mı ?

Metro serisi nasıldır bro 10 üzerinden kaç verirsin oyunu beğendim gibi bütün serilerini indirmeyi düşünüyorum da
9/10 Verebilirim 2 oyununu da 4-5 kere bitirmişimdir atmosfer süper, hikaye zaten muhteşem.

Ancak S.T.A.L.K.E.R serisinede bir göz gezdir çünkü "bence" onun atmosferi metroyu geçiyor ve beni derinden etkileyen bir oyun olmuştu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı