Oynadığınıza pişman olduğunuz oyun nedir?

God of War.
Niye oldugunu altaki fotograftan görebilirsiniz.

sadsadsa.png

İzlerken hikayesi vb. gayet güzel ve hoşuma gitmişti ama Skyrim V tam bir hayal kırıklığı benim için. Oyunu modlu ve modsuz olarak denedim (100 GB mod indirdim sırf onun için) fakat yine de sarmadı. Bir de Assassin's Creed Valhalla ve Origins, çok sevdiğim ve takip ettiğim bir seri her oyununu oynadım. İkisinin de animasyon, konu ve döndüğü çerçeve gayet güzeldi. Fakat Origins'deki çok fazla tekrar hissi, oyundaki bazı hareket eksiklikleri ve konuşmacıyı da sevememiştim. Valhalla ise yine animasyonlar ve konu çok güzel ama hikayenin sonu berbat, bir AC serisi için çok düşük kalitede idi. Ayrıca ikisinde de ortak olan sorun yan görevlerin çok boş ve sıkıcı olması idi. Ubisoft AC serisinde ilk defa Viking temalı bir oyun çıkaracak diye duyunca çok heyecanlıydım ama ona harcadığım o kadar parayı harcayacak daha iyi oyunlar olduğu kesindir. Bir de bazı oyun serileri daha fazla ilgi, daha fazla o konu üzerinde yoğunlaştı diye oyunu evirip çevirdiler daha fazla kişiye ulaşalım diye ama elinde olanı da kaybetti. Tabi buralar tartışmaya açık.

Yeni konular

Geri
Yukarı