Oynarken en çok küfür ettiğiniz oyun

Sekar

Decapat
Katılım
4 Temmuz 2019
Mesajlar
481
Çözümler
2
COD:WARZONE. Hayatımda bunun kadar kanser eden bir başka oyun oynamadım. 5 yıl lol oynadım ama bu oyundaki kadar ebleh takım arkadaşları hiç gelmedi. Yasuo alıp bilerek feedleyen kişiler bile bu oyunda size gelen takım arkadaşlarından daha zekidir.
 

dragneel55

Hectopat
Katılım
5 Aralık 2014
Mesajlar
87
Yıl: 2012 Ay: Kasım Oyun: Dark Souls Prepare to Die Edition İstemsiz küfürler silsilesi. Oyun oynayan birisi değilseniz, eliniz hiç yatkın değilse, ben sinirli biri değilim diyorsanız, açın oynayın. ( Bütün seriyi bitirdim, özellikle Sekiro için iş yerinden rapor almıştım. Oyun oynamam ama bu seri başka bir şey. Bu seri başka seri )
 
Katılım
16 Haziran 2021
Mesajlar
4.238
Çözümler
5
Yer
Dünyada Cehennemi Yaşıyor
LoL'deki gibi karşımızdaki oyuncuya değil direkt oyunun kendisine, yapımcısına hakaret ettiğiniz oyunlar. Oynarken sizi fıtık eden o lanet oyunun adını verin bana. Ben en çok pes kariyer oynarken yapay zeka yüzünden Konami'ye sayar söverim.

PC tarafında GTA Vice City, o helikopter görevini koyanın mezarına kuşlar tükürsün 😅

Mobil tarafda PUBG Mobile.
Oyunun sövülmeyecek yanı yok :D

Ban yemeden hakaret kullanma challenge 🤣
 

SinekTV

Picopat
Katılım
16 Nisan 2021
Mesajlar
712
Çözümler
6
Şakasına edilen küfürler dışında hiç bir yapımcıya ciddi küfretmedim; ta ki Half-Life 2 Episode: 1'in sonundaki tren bölümünü oynayana kadar. Üzgünüm Gabe; kulakların hala çınlıyor olmalı.
 
Yukarı