Oynayacak oyun arıyorum

Eğer Metro serisini daha önce oynamadıysanız önceliğinizi bu seriye vermenizi öneririm. Bu güne kadar oynadığım hikayeli oyunların arasında enlere sahip bir seri. 2033, Last Light ve EXODUS olarak üç oyundan oluşuyor. Şiddetle öneririm.

Ayrıca COD WWII de çok güzeldi bana göre. Geçtiğimiz ay içerisinde bitirdim ve oynarken çok keyif aldım. Onu da önebilirim, multiplayer modunu pek beğenmedim ancak zombi modu olukça güzeldi.

Son olarak da Crysis serisinden bahsetmeden edemeyeceğim. Eğer Crysis serisini daha önce oynamadıysanız veya bitirmediyseniz aynı şekilde bu oyunu da şiddetle tavsiye ederim. İnanın daha önce oynamadığınız için pişman olacaksınız. 🙂

Shadow of War için TR yama ben de arıyorum. Oyunu geçenlerde indirdim ancak hala yama olmadığı için başlayamadım. Sanırım daha önce bir grup oyunun yamasını yapmışlar ancak şuan ortada yok. Yama bulursam ben de başlamak istiyorum..
25 tl verirseniz eğer apex çeviriden alabilirsiniz. Orada nasıl alacağınızın detayları yazıyor. Fakat ben 25 TL sırf bir yama için veremem, verebilecek durumum yok. Bu yüzden ya ingilizce oynayacağım ya da sileceğim oyunu.

Arkadaşlar bir PC kullanıcısı olarak gerçekten oyun bulma konusunda kıtım. Bana önerebileceğiniz neredeyse her türlü oyuna açığım. Genelde çok bilinen oyun serilerini araştırıp onları oynamayı çok istemiştim ve hala istiyorum. Örneğin AC Origins'i daha yeni bitirdim ve Odyssey'i halihazırda indiriyorum. CoD'a baktım ama çok iyi oyunlar dedikleri çok eski ve grafikler kötüdür diye o oyunlara da ön yargım biraz var. Battlefield 1 alabilirim fakat Online oynamak istiyorum ve ping değerinin yüksek olmasından korkuyorum. Bahsettiğim konularla alakalı yorumlarınızı ve oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Wolfenstein serisi.

AC Origins eğer DLC'ler ile birlikteyse 1 ay idare edecektir. Ben yine de tavsiye edeyim kendi istek listemdekilerden.
Skyrim, Hellblade: Senua's Sacrifice, Shadow of War, Sea of Thieves, Far Cry 3-5, Tomb Raider serisi.

Geri
Yukarı