Oynayacak oyun arıyorum

Ben Solo

Picopat
Arkadaşlar bir PC kullanıcısı olarak gerçekten oyun bulma konusunda kıtım. Bana önerebileceğiniz neredeyse her türlü oyuna açığım. Genelde çok bilinen oyun serilerini araştırıp onları oynamayı çok istemiştim ve hala istiyorum. Örneğin AC Origins'i daha yeni bitirdim ve Odyssey'i halihazırda indiriyorum. CoD'a baktım ama çok iyi oyunlar dedikleri çok eski ve grafikler kötüdür diye o oyunlara da ön yargım biraz var. Battlefield 1 alabilirim fakat Online oynamak istiyorum ve ping değerinin yüksek olmasından korkuyorum. Bahsettiğim konularla alakalı yorumlarınızı ve oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir PC kullanıcısı olarak gerçekten oyun bulma konusunda kıtım. Bana önerebileceğiniz neredeyse her türlü oyuna açığım. Genelde çok bilinen oyun serilerini araştırıp onları oynamayı çok istemiştim ve hala istiyorum. Örneğin AC Origins'i daha yeni bitirdim ve Odyssey'i halihazırda indiriyorum. CoD'a baktım ama çok iyi oyunlar dedikleri çok eski ve grafikler kötüdür diye o oyunlara da ön yargım biraz var. Battlefield 1 alabilirim fakat Online oynamak istiyorum ve ping değerinin yüksek olmasından korkuyorum. Bahsettiğim konularla alakalı yorumlarınızı ve oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...
Bence CoD'un eski oyunlarını dene. Grafik olarak düşündüğünüz gibi kötü değiller hatta çok iyi diyebilirim.
NFS serisinin güzel oyunları var oynayabilirsin.
Forza Horizon 3 ve 4 güzel.
Call Of Duty Ghost, 2013 yılına ait olmasına rağmen halen çok iyi. Bence bir bakın.
Tomb Raider, yine bir 2013 oyunu. Grafikleri Uncharted kadar iyi. Ama kısa sürede bitiyor. Ben, 3 saatte oyunu %60 olarak bitirdim.

AC Odyssey indiriyorsan uzun bir süre yeni bir oyuna ihtiyacın olmayacak.
Origins'ten pek bir farkı olmadığını söylüyorlar fakat pek inandırıcı gelmiyor. Sonuçta hikayesine kadar aynı olamaz bence. Kaç saatlik bir oynanış süresi var?
BF 1'de pingi sıkıntı etme Avrupa serverda olduğun sürece bir şey olmaz. Revolution alırsan beraber arkadaş olarak oynanabilir. Oyun beraber güzel.
Benim internetim normalde de çok kötü, 200-300 arası gidip geliyor çoğu zaman. Şubat'ta sözleşme değiştireceğim nasipse, fakat o zamana kadar online serverleri boşalır diye çok korkuyorum. O yüzden arada kaldım acaba iyi bir oyun deneyimi verebilir mi bana diye.

Geri
Yukarı