Oyun açıkken kasadan gelen cızırtı

Ayberk Çelik

Kilopat
Daha fazla  
Şu an arkada GTA V açık ve oyunu oynarken kasadan çok kısık seviyede cızırtı geliyor, oyunu alta aldığımda anında ses gidiyor. Tekrar Alt+Tab yapıp oyunu açınca tekrar ses çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartında Coil Whine sorunu olabilir. Bir zararı olmaz ama rahatsız oluyorsanız garantiye gönderin.

Galiba Coil Whine YouTube'dan dinledim aynı ses.
Ses çok rahatsız etmiyorsa problem yok. Yüksek grafikli oyunlarda, grafik ayarlarını fullerseniz ses daha da çoğalır.

GTA V Ultra ayarlardaydım ve kulaklıksız ile oynuyordum o zaman dikkatimi çekti.
FPS kayıpları yaşadım ilgisayar 5 saattir açık belki de daha fazla ve FPS kayıpları yazadım Coil Whine ile mi alakalı çok fazla bilgim yok bu konuda.
Başka konularda okuduğum kadarıyla servisler Coil Whine'i sorun olarak kabul etmiyorlarmış ve güncelleştirme ve kart driveri sürümü geçtiğini okuyan varmış. Garantiye göndersem mi bilemedim.

Son düzenleme:
Galiba coil whine YouTube'dan dinledim aynı ses.

GTA V Ultra ayarlardaydım ve kulaklıksız ile oynuyordum o zaman dikkatimi çekti.
FPS kayıpları yaşadım ilgisayar 5 saattir açık belki de daha fazla ve FPS kayıpları yazadım coil whine ile mi alakalı çok fazla bilgim yok bu konuda.
Başka konularda okuduğum kadarıyla servisler coil Whine'i sorun olarak kabul etmiyorlarmış ve güncelleştirme ve kart driveri sürümü geçtiğini okuyan varmış. Garantiye göndersem mi bilemedim.

Nasıl düzeldi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı