Oyun açıldıktan 5 dakika sonra monitör kapanıyor

_RastgeleAdam

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
GT 730
Anakart
H55
İşlemci
İ5 650
Merhaba arkadaşlar. Benim monitörüm sorunluydu ve kendi kendine kapanıyordu, bizde bu yüzden 300 lira karşılığında tamir ettirmiştik. Yaklaşık 2 gün boyunca sorunsuz bir şekilde kullandım. Fakat dün gece vakti oyuna girdim, ve bir anda monitörün görüntüsü gitti. "yeniden başlat" yapana kadar monitör geri gelmiyor. YouTube'dan bir sürü yöntem denedim, ekran kartını çıkarıp geri taktım, driver güncellemesi yaptım fakat yine çözülmedi. Yardım etmenizi büyük bir arzuyla rica bulunuyorum. (sistem özelliklerimi girdim, görebilirsiniz.) Bu arda Life is Strange oynarken yaşadım bu sorunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
O da bir ihtimal. Çözünürlük ayarları, fan ve ısı kontrolünü yaptıktan sonra sorun devam ediyorsa eski Driver'ı indirmeyi deneyebilirsiniz.

Hocam yeni bir problem yaşıyorum şu an: Windows 10 Pro seçeneklerde olmadığı için Windows 10 seçiyorum ve sonrasında bana bir uyarı geliyor; "Windows'un bu sürümü ile uyumlu değildir."

O da bir ihtimal. Çözünürlük ayarları, fan ve ısı kontrolünü yaptıktan sonra sorun devam ediyorsa eski Driver'ı indirmeyi deneyebilirsiniz.

Yükledim ama problem çözülmedi...

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı