Oyun alacak param yok ne yapmalıyım?

Hocam kötü olan cidden alınabilir fiyatlar değil. İsteyen linçleyebilir. Ben ciddi manada bütçemin yetmediği oyunları korsan oynamayı planlıyorum. Eğer param varsa bunu yapmam zaten fakat bazı oyunlara cidden bütçe yetmiyor.
Bir oyuna 700 TL vermen için ya yayıncı olman lazım, ya da oyun yorumlayıcısı falan olman lazım. Ülkemizde kaç kişi Bannerlord alabildi? Sistem gereksinimlerini geçtim Warband 7,50 lira iken Bannerlord'un 150 TL olması gereksiz saçma. Zaten Bannerlord ortalamanın üstünde bir oyun değil bana göre. Ki hala erken erişimde.

Buradaki herkesin 13 yaşında yaptığı gibi önce korsan indir, oyna. Büyüyüp kendi paranı kazanmaya başladığında satın alıp hakkını verirsin abisi. Milyon dolarlık şirketlerin, ürünü ufacık çocuk tarafından korsan kullanıldı diye batacağını sanmıyorum.

Neyse korsana teşvikten ceza yemek istemiyorum, illa raporlayan bir baba parası yiyen çocuk çıkacak elbet.
Buyur kardeşim buradan indir, al kolanı çerezini oyna demediğin sürece ceza yemezsin. Oyna veya oynama dememiz bir anlam ifade etmiyor çoğu zaman. İnsanlar bu konuları kendi gibilerini bularak vicdanlarını rahatlatmak için açıyor. Yapılan şey ortada, her konuda bunu konuşmanın manası yok.

Kısıtlı miktarda sahip olduğum parayı daha öncelikli konularda (yemek, zaruri ihtiyaçlar gibi) harcamam gerektiğinde ben de korsan kullandım ancak para kazanmaya başlayınca bir daha oynamayacak dahi olsam satın alınabilir olanları aldım.

Yaklaşık 2 yıldır ayda 3-4 saat civarında oyun oynayan biri olarak bir oyunu çıkar çıkmaz oynamak umurumda değil. GTA 5, Witcher 3, R6 gibi nispeten pahalı sayılabilecek oyunları çıktıktan 3-4 yıl sonra cüzi bir miktara aldım.

Bedava dağıtılan oyunları, komik rakamlara düşen oyunları saymıyorum bile... Kafasına koyan her türlü yapar, ne desek boş kısacası.

İş güç sahibi olan yetişkin insanlar bile artık oyun alamaz hale geldi. Senin alamaman çok normal kardeşim. Çünkü ülkemizde nefes almak gibi oyun almakta lüks. Sen iyisi kafana göre takıl. Ücretsiz oyunlar kovala. Epic Games'in dağıttığı oyunları kap. İndirim günlerini bekle. Pek fazla seçeneğin yok.

Yok o manada değil. Ben şey tarzı anladım. Hani 2 3 yaş farkı ile öğüt ayağına ders çalış oyunu ne yapacaksın tarzı boş yorumlar olabiliyor. Bunlardan biri sandım.

Yok yav babam haftada bir işe gidiyor memur(virüs olduğu için) diye evde oyunda oynatmıyor bugün işe gitti oynayamadığı için sabahtan akşama kadar oyun oynadım gelmeden yarım saat önce kapatıyorum 😸 haftaya 2 güne çıkıyor biraz daha rahatlayacağım.
Herneyse bence Online ücretsiz oyunlar oynayabilirsin ben ETS 2(ücretli) Roblox madcity Brawl Stars Minecraft sonoyuncu oynuyorum 15 yaşındayım hoşuma gidiyor deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı