Çözüm EA App Oyun alamama problemi

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ben VPN kapalıyken eklediğim oyun VPN'i açınca gidiyor FIFA'yı ekliyorum VPN ve EA i kapatıyorum sonra geri açıyorum bu sefer FIFA gidiyor sonradan çıkaracağım oyun geri geliyor
bende vpn kapalıyken 2 oyun falan vardı sepette, vpn açıp eklediğimde önce eklediğim oyunlar duruyodu. ben senin anlattığın durumla karşılaşmadım

EA App üzerindeki muhteşem cuma indirimleri varken sepete oyun ekleyememe problemi ile karşılaştım. İnternete bakınca gördüm ki Türkiye de böyle bir problem var. Çözmek için yapılması gereken şu. Uygulama halihazırda açık olacak, sonra VPN'e girip sepete oyun eklenecek, sonra da uygulama tamamen kapatılıp (Görev Yöneticisi'nden olabilir) VPN kapatılacak sonra uygulama tekrar açılacak. Ben kendim yaptığımda oyunları sepete ekledikten sonra satın almada problem olmadı. Sıkıntısı olan olursa yardımcı olmaya çalışırım. Ayrıca EA'in kendi forumuna bilerek atmadım orada görürlerse fix atmasınlar diye.

Hocam bende sepetten siliniyor VPN'i kapatınca.

EA App üzerindeki muhteşem cuma indirimleri varken sepete oyun ekleyememe problemi ile karşılaştım. İnternete bakınca gördüm ki Türkiye de böyle bir problem var. Çözmek için yapılması gereken şu. Uygulama halihazırda açık olacak, sonra VPN'e girip sepete oyun eklenecek, sonra da uygulama tamamen kapatılıp (Görev Yöneticisi'nden olabilir) VPN kapatılacak sonra uygulama tekrar açılacak. Ben kendim yaptığımda oyunları sepete ekledikten sonra satın almada problem olmadı. Sıkıntısı olan olursa yardımcı olmaya çalışırım. Ayrıca EA'in kendi forumuna bilerek atmadım orada görürlerse fix atmasınlar diye.

EA App de FIFA 24 fiyatı çıkmıyor aylık, yıllık oluyor. Bunun çözümü var mı hocam sizde? Sitede de hata veriyor.

arkadaşlar şimdi tekrar denedim ilk yazdığımı ama olmadı, fix yemiş sanırım. Ben yazdığımda app açıkken vpn e bağlayınca uygulama aynı kalıyodu, şuan denediğimde vpn e bağlayınca app kendini yeniden yüklüyo ve çalışmıyo

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı