Çözüm EA App Oyun alamama problemi

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
EA App üzerindeki muhteşem cuma indirimleri varken sepete oyun ekleyememe problemi ile karşılaştım. İnternete bakınca gördüm ki Türkiye de böyle bir problem var. Çözmek için yapılması gereken şu. Uygulama halihazırda açık olacak, sonra VPN'e girip sepete oyun eklenecek, sonra da uygulama tamamen kapatılıp (Görev Yöneticisi'nden olabilir) VPN kapatılacak sonra uygulama tekrar açılacak. Ben kendim yaptığımda oyunları sepete ekledikten sonra satın almada problem olmadı. Sıkıntısı olan olursa yardımcı olmaya çalışırım. Ayrıca EA'in kendi forumuna bilerek atmadım orada görürlerse fix atmasınlar diye.

Gerçekten çok teşekkür ederim 2 gündür bu sorunla uğraşıyordum bende NFS Heat'i alacaktım alamıyordum sizin dediğiniz yöntem ile aldım sağ olun.🙂

Önce VPN kapalıyken sepete sonradan çıkaracağın oyun ekle, sonra VPN açıp istediğin oyunu ekle. Uygulamayı tam kapatıp VPN'i kapa, tekrar gir.

İnternetten nasıl sepete ekleyeceğim uygulamadan mı eklediniz.

Geri
Yukarı