Oyun almak için son fırsatlar

sopikhant

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Geforce 1660 TI AMD Ryzen 5 3600 B450M S2H V2 Corsair 8GB 3600MHz Ram Seagate 500GB HDD Gigabyte 240GB SSD
Tüm forum kullanıcıları için açtım bu konuyu. Son kalemiz Steam artık yıkılmaya başladı. Oyunların büyük bir miktarı 2-3 kat zamlandı ve her geçen gün yeni oyunlarda zam alacak. O yüzden kararınızı iyi vermenizi öneririm.

Son zam alan oyunlara örnek vermek gerekirse :

Resident Evil 1 Remake: 40 TL - 200 TL
Resident Evil 2 Remake: 179 TL - 403 TL
Resident Evil 7: 89 TL - 202 TL
Devil May Cry HD Collection: 89 TL - 300 TL
Devil May Cry 5: 250 TL - 300 TL
Mega Man 11: 89 TL - 300 TL

Şu an indirimde olan oyunlar:

The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition - %80 indirim ile 14,99 TL
The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition - %85 indirim ile 4,65 TL (Bu fiyata alabileceğiniz en iyi tek oyunculu RPG)
The Witcher Enhanced Edition - %85 indirim ile 2,70 TL
ThroneBreaker: The Witcher Tales - %70 indirim ile 35,09 TL
The Witcher Adventure Game - %85 indirim ile 2,70 TL
GWENT: Rogue Mage - %20 indirim ile 39,99 TL
Cyberpunk 2077 - %50 indirim ile 124,50 TL

Bu oyunlara da illaha yakında zam gelecektir diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunları da ekleyelim.
SmartSelect_20220810-190944_Steam.jpg

Dikkatli olun hocam bu konuda çok hassas olan üyeler var. Bir yerde yazmıştım buraya da yazayım: Korsana tabi ki karşı olmalıyız fakat bazı arkadaşlar korsan kullananlara beddua bile ediyor 😄. Arkadaşlar fiyatların uygun olmadığını hepimiz biliyoruz. Kimi arkadaşlarımızın maddi durumu el vermeyebilir ve ya verse bile o kadar para vermek istemeyebilir. Sonuçta orjinal kullananlara da silah dayayıp aldırmıyorlar. Umalım ki gün gelsin hepimiz uyguna alalım orjinal ürünleri.

Not: Orjinal oyun alan biri.

Evet bence bunlarda çok iyi indirimler.

Dikkatli olun hocam bu konuda çok hassas olan üyeler var. Bir yerde yazmıştım buraya da yazayım: Korsana tabii ki karşı olmalıyız fakat bazı arkadaşlar korsan kullananlara beddua bile ediyor 😄. Arkadaşlar fiyatların uygun olmadığını hepimiz biliyoruz. Kimi arkadaşlarımızın maddi durumu el vermeyebilir veya verse bile o kadar para vermek istemeyebilir. Sonuçta orijinal kullananlara da silah dayayıp aldırmıyorlar. Umalım ki gün gelsin hepimiz uyguna alalım orijinal ürünleri.

Not: Orijinal oyun alan biri.

Evet bence bunlarda çok iyi indirimler.

Ben crack oyun önermiyorum zaten fakat crack kullananada bir şey diyemezsin çünkü crack zaten tehlikeli ve içerisinde bir takım virüs barındırmakta. Bunu kullanıcı kabul ederek yapıyorsa bu kullanıcının sorunudur.

Yeni konular

Geri
Yukarı