Oyun almak vs kapsül veya skin almak

lastdarkwave

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 7100 3.9Ghz / RX580 8GB / 16 GB DDR4 RAM / 1TB+500GB HDD / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Meslek
Ögrenci
160TL civarı param var. Bunu oyun almak için mu kullanayım yoksa kapsül için mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
160TL'ye hangi oyunda skin alıyorsun :D? Bu arada kişisel bir soru daha başlamadığın veya bitirmediğin bol bol oyunun falan varsa bence oyun alma.

160TL'ye hangi oyunda skin alıyorsun :D? Bu arada kişisel bir soru daha başlamadığın veya bitirmediğin bol bol oyunun falan varsa bence oyun alma.
Csgo hocam? Oyun konusunda ise bilgisayarım kötü olduğu için halen hiç bir oyunu oynamadım tam diyebilirim. Oyunlarım bunlar daha ekleme yapmalı mıyım sizce?

Dosya Ekleri

• 123132.jpg
    123132.jpg
    246,4 KB · Görüntüleme: 26
  • 434.png
    434.png
    1 MB · Görüntüleme: 20
  • 89797.jpg
    89797.jpg
    241,6 KB · Görüntüleme: 24
  • 456456.jpg
    456456.jpg
    146,6 KB · Görüntüleme: 23
Elbet bir gün üniversite kazanıp mezun olursam oynarım diye düşündüm hocam.
Benim birçok oyunu kaldırcak bir sistemim var ama en fazla 10 oyunum vardır. Hepsinde de en az 200 saatim var. Sizin baya oyununuz var ama hiçbirini şuanlık oynayamıyorsunuz ve siz yine 160TL ye şuan oynayamayacağınız bir oyun almayı düşünüyorsunuz. Bence yapmayın. Skin almaya değer mi bilmiyorum CS:GO çok oynamıyorum.
Bu arada sisteminiz ARK kaldırıyorsa deneyin derim.

Benim birçok oyunu kaldırcak bir sistemim var ama en fazla 10 oyunum vardır. Hepsinde de en az 200 saatim var. Sizin baya oyununuz var ama hiçbirini şuanlık oynayamıyorsunuz ve siz yine 160TL ye şuan oynayamayacağınız bir oyun almayı düşünüyorsunuz. Bence yapmayın. Skin almaya değer mi bilmiyorum CS:GO çok oynamıyorum.
Bu arada sisteminiz ARK kaldırıyorsa deneyin derim.
O zaman oyun almıyayım hocam. Bir iki skin alayımda bari csde gözüm şenlensin tek oynuyabildiğim oyun şuan o zaten. Öneriniz için teşekkür ederim hocam sistem yeterse denerim. Normalde ben sadece forza horizon 4 alıcaktım tek oyun olarak. Bir baktım biraz hızlı davranmaya başladım. Zam filan korkusu ile istediğim her oyunu aldım. Bunların yanında Ubisoft hesabımda Assasin's Creed Valhalla oyununa kadar tüm oyunlarını da aldım. Yani biraz abartmışım gibi oldu ama artık alasım da gelmiyor diyebilirim. Aşırı derecede bağımlılık yapıyor. Eski crack hastası beni özledim...

Yeni konular

Geri
Yukarı