VP almak vs oyun almak

messimuco

Picopat
RAM
6GB
SSD veya HDD modeli
1TB HDD
Ekran kartı
GT 730
Anakart
Pegatron
İşlemci
i3 2100 3.1ghz
Merhaba arkadaşlar, sistemim düşük olduğu icin League of Legends ve Valorant gibi oyunlar oynuyorum zevk aldığım oluyor ama bu iki oyunun kitlesi toxic biraz da. Oyunlar için bir bütçe ayırdım ve harcamak istiyorum ama kararsızım. Oyunlar sürekli zamlanıyor ve indirimlerden fırsatları kapmak istiyorum ama sistemim yetmediği icin oynayamiyorum.
Soruma gelirsek sizce şu an da Steam'den oyun toplayıp ileride oynamak mı mantıklı yoksa Valorant'a VP çekmek mı mantıklı sistemim zaten konuda var.

Almak istediğim oyunlar ise: Sekiro, Age of Empires 4 simdilik.

Son düzenleyen: Moderatör:
İleride sistem degisecekse kesinlikle oyun biriktirin, cunku her dakika zam geliyor. Valorant'a para harcamak cok saçma.

Sistem değişmek istiyorum ama henüz elime iş alamadım KPSS çalışıyorum şu an o yüzden önümde nasıl bir yol var bilmiyorum. Valorant için katılıyorum sanırım çok pişman olacakmış gibi hissediyorum.

Merhaba arkadaşlar, sistemim düşük olduğu icin League of Legends ve Valorant gibi oyunlar oynuyorum zevk aldığım oluyor ama bu iki oyunun kitlesi toxic biraz da. Oyunlar için bir bütçe ayırdım ve harcamak istiyorum ama kararsızım. Oyunlar sürekli zamlanıyor ve indirimlerden fırsatları kapmak istiyorum ama sistemim yetmediği icin oynayamiyorum.
Soruma gelirsek sizce şu an da Steam'den oyun toplayıp ileride oynamak mı mantıklı yoksa Valorant'a VP çekmek mı mantıklı sistemim zaten konuda var.

Almak istediğim oyunlar ise: Sekiro, Age of Empires 4 simdilik.

Oyun almak iyi bir fikir gibi çünkü Valorant'a para yatırsan bile alacağın skini pazarda nakite çeviremiyorsun ileride sistem dizeceksen oyun mantıklı olur.

Bana göre skin almak gerçekten çok saçma çünkü 1 hafta sonra tamamen bıkıyorsun skinden özellikle Valorant'ta zaten Gold elonun üzerindeysen yerde skinsiz silah olmuyor. Yani oyun almak kesinlikle daha mantıklı.

Bana göre skin almak gerçekten çok saçma çünkü 1 hafta sonra tamamen bıkıyorsun skinden özellikle Valorant'ta zaten Gold elonun üzerindeysen yerde skinsiz silah olmuyor. Yani oyun almak kesinlikle daha mantıklı.

Teşekkürler bende Valorant'ı bu yüzden bırakmıştım geri dönecektim vazgeçtim 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı