Oyun amaçlı 10.000₺ sistem önerisi

11 Bin bandında MANTİS sistem oyunda sizi üzmez hocam. Çıkarım diyorsanız buda iyi
Sistemler güzel ama Gaming.gen bir kere sıkıntı çıkarmıştı, bi tanıdığa 50.000 TL'lik sistem almıştık buradan bi ekran kartı bozuk çıktı bi anakartı çıktı ondan sonra yeni ekran kartı yolladılar bu sefer de onun güç girişi bozuk çıktı, adamlara yolladılar kasayı 1 ay sonra alabildiler.

Sistemler güzel ama Gaming.gen bir kere sıkıntı çıkarmıştı, bi tanıdığa 50.000 TL'lik sistem almıştık buradan bi ekran kartı bozuk çıktı bi anakartı çıktı ondan sonra yeni ekran kartı yolladılar bu sefer de onun güç girişi bozuk çıktı, adamlara yolladılar kasayı 1 ay sonra alabildiler.
Bu kadarınıda ilk defa sizden duydum.

Bende.

Aynı sistemi arkadaşıma aldırdım sorunsuz geldi bunlardan fp sistem bulamazsınız ve sonuçta sistemi alabilmişsiniz.
Bende ilk defa böyle bir şey yaşadım, baya araştırmıştım, adamlara da güvenilir sıkıntı olmaz diye aldırdım.

Donanım Arşivi'nin çıkardığı sistemleri beklesem değer mi sizce?

Bu kadarınıda ilk defa sizden duydum.

Bende.

Sistemler güzel ama Gaming.gen bir kere sıkıntı çıkarmıştı, bir tanıdığa 50.000 TL'lik sistem almıştık buradan bir ekran kartı bozuk çıktı bir anakartı çıktı ondan sonra yeni ekran kartı yolladılar bu sefer de onun güç girişi bozuk çıktı, adamlara yolladılar kasayı 1 ay sonra alabildiler.

Aynı sistemi arkadaşıma aldırdım sorunsuz geldi bunlardan fp sistem bulamazsınız ve sonuçta sistemi alabilmişsiniz.

Sık kullanılanlar çubuğunda indirim köşesinin linki var ondan hep yanlışlıkla indirim köşesinde açıyorum konuyu.
Son kararın nedir dostum bence kaçırma atılan sistemleri sorun yaşayacağını sanmam bidaha. Aşagısına ya 2.ele yöneliceksin yada 1650 falan var alınmaz.

Bu bütçeye çıkmışken biraz daha zorlayıp 6600 sistemler alınmalı.11 bin civarına çıkabilirseniz 9000-10.000 civarına satılan sistemlere kıyasla neredeyse 2 katı performans farkına kavuşuyorsunuz.
Sık kullanılanlar çubuğunda indirim köşesinin linki var ondan hep yanlışlıkla indirim köşesinde açıyorum konuyu.
Sorun sadece sizden değil biraz da işini çok iyi yapan modlardan kaynaklı.

Onda çıktı diye sizdede çıkacak değil.

Geri
Yukarı