Oyun arkadaşı arayışı

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar üniversite sınavım bittiği için oyunlara girişeceğim artık ama oynayacak oyun bulamıyorum tek olunca :D
Kolsuz değilim ama genelde taşımam da Valorant'ta genelde 18-22 kill arası alıyorum oradan hesap edin (rankım yok henüz).
Rainbow, LoL, Valorant, PoE, Warzone, Rocket League sevdiğim oyunlar genelde ama son zaman sadece LoL ve Valorant oynuyorum.
Değişiklik çeşitlilik severim ilginç oyun önerilerini genelde geri çevirmem hatta çoğunlukla ben öneririm :)
Premium Minecraft sahibi değilim bu devirde bir ben kaldım herhalde 🤣
Xbox Game Pass'im var.
Yaşa pek takılmam başta biraz ciddi gelebilirim seversem zamanla cıvıtırım ama o kesin :D
Tek katlanamadığım şey küfür. Oyun içi flame de pek sevmem ama ona lafım yok.
Discord: EpilepsyFrogg#3753

Selamlar üniversite sınavım bittiği için oyunlara girişeceğim artık ama oynayacak oyun bulamıyorum tek olunca :D
Kolsuz değilim ama genelde taşımam da Valorant'ta genelde 18-22 kill arası alıyorum oradan hesap edin (rankım yok henüz).
Rainbow, LoL, Valorant, PoE, Warzone, Rocket League sevdiğim oyunlar genelde ama son zaman sadece LoL ve Valorant oynuyorum.
Değişiklik çeşitlilik severim ilginç oyun önerilerini genelde geri çevirmem hatta çoğunlukla ben öneririm :)
Premium Minecraft sahibi değilim bu devirde bir ben kaldım herhalde 🤣
Xbox Game Pass'im var.
Yaşa pek takılmam başta biraz ciddi gelebilirim seversem zamanla cıvıtırım ama o kesin :D
Tek katlanamadığım şey küfür. Oyun içi flame de pek sevmem ama ona lafım yok.
Discord: EpilepsyFrogg#3753
Mc blocksmc.com girebiliriz Dc üzerinden konuşamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı