Oyun arkadaşı arayışı

Selamlar üniversite sınavım bittiği için oyunlara girişeceğim artık ama oynayacak oyun bulamıyorum tek olunca :D
Kolsuz değilim ama genelde taşımam da Valorant'ta genelde 18-22 kill arası alıyorum oradan hesap edin (rankım yok henüz).
Rainbow, LoL, Valorant, PoE, Warzone, Rocket League sevdiğim oyunlar genelde ama son zaman sadece LoL ve Valorant oynuyorum.
Değişiklik çeşitlilik severim ilginç oyun önerilerini genelde geri çevirmem hatta çoğunlukla ben öneririm :)
Premium Minecraft sahibi değilim bu devirde bir ben kaldım herhalde 🤣
Xbox Game Pass'im var.
Yaşa pek takılmam başta biraz ciddi gelebilirim seversem zamanla cıvıtırım ama o kesin :D
Hocam yaşım 15. Hemen hemen özelliklerimiz aynı. Bende küfür edenlere asla tahammül edemem. Bende Valorant oynarım. Çoğunlukla (Eğer ısınmışsam) takımı taşıyan kişi ben olurum.

Eğer oynamak isterseniz saat 09.00'dan saat 12.00'a kadar oynarım. (Bazen saat 01.00'i bulduğu oluyor. Yanıtınızı bekliyorum. İnşallah sınavda istediğiniz sonucu alırsınız bu arada.
Benim de yaşım 15 Rainbow, LoL, Valorant takımı oluşturabiliriz.
Hocam benimde yaşım 15. Eğer bu abimiz de kabul ederse üçümüz takım kurabiliriz. Zaten yaşım tuttuğunda E-spor için başvuru yapacağım.

Cold Wara bakabilirsin,çok güzel.
Yeni oyun alacak param pek yok şuan ücretsiz veya maks 30 40 tl aralığına bakabilirim anca.
Battlefield CoD'u döver 😎🤠👍
BF1 -3 -4 var çok da severim ama onda ağır kolsuzum :D
Hocam yaşım 15. Hemen hemen özelliklerimiz aynı. Bende küfür edenlere asla tahammül edemem. Bende Valorant oynarım. Çoğunlukla (Eğer ısınmışsam) takımı taşıyan kişi ben olurum.

Eğer oynamak isterseniz saat 09.00'dan saat 12.00'a kadar oynarım. (Bazen saat 01.00'i bulduğu oluyor. Yanıtınızı bekliyorum. İnşallah sınavda istediğiniz sonucu alırsınız bu arada.

Hocam benimde yaşım 15. Eğer bu abimiz de kabul ederse üçümüz takım kurabiliriz. Zaten yaşım tuttuğunda E-spor için başvuru yapacağım.
Teşekkürler iyi dileğin için tabi gireriz.
Discorddan ekle beni.
Bana valo için bir arkadaş daha yazdı 4 kişi gireriz siz şuan uygunsanız.
@EnesTemiz33 @kagan01

Minecraft ve CS:GO girebiliriz hatta eğer Human: Fall Flat alırsam onu da girebiliriz. 🙂

Yeni oyun alacak param pek yok şuan ücretsiz veya maks 30 40 tl aralığına bakabilirim anca.

BF1 -3 -4 var çok da severim ama onda ağır kolsuzum :D

Teşekkürler iyi dileğin için tabi gireriz.
Discorddan ekle beni.
Bana valo için bir arkadaş daha yazdı 4 kişi gireriz siz şuan uygunsanız.
@EnesTemiz33 @kagan01
Hocam dediğim gibi her akşam saat 9'dan 12-1'e kadar oynarım.

CS girmem sanırm ama hff olabilir belki.

Alırsam HFF gireriz Minecraft diyorsan onu da girebiliriz hatta halihazırda Sosyal'den arkadaşlarla kurduğumuz serverimiz var istersen gelebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı