Oyun arkadaşı arıyorum

zatmund98

Yoctopat
Daha fazla  
Evet konu başlığındada belirttiğim gibi oyun arkadaşı arıyorum yaşım 20 kış indiriminde bayağı bir oyun alacağım yine benimle oynamak isteyen arkadaşların yaşı fark etmez yeter ki kafa dengi olalım tek bir oyuna sabit kalan ve sürekli aynı oyunu oynayan kişiler istek atmasın onun dışındakiler çekinmeden istek atabilirsiniz reeldeki arkadaşlarım oyun oynamadığı için akşam eve gelince canım sıkılıyor beraber oyun oynuycak birilerini arıyor gözlerim bilgisayarımın durumu gayet iyi günümüz oyunlarını rahat bir şekilde oynatıyor sizde benim gibi arıyorsanız Steam linkimi bırakıyorum istek atabilirsiniz https://steamcommunity.com/id/3124121231231232123

İstek yolladım hocam, bu sıralar vizelerim var ama sonrasında bir şeyler oynamak isterim. Bu arada ilginç bir tesadüfe denk geldim. Bu forumda 2 tane online oyun arkadaşı arıyorum konusuna denk geldim ikisi de senmişsin. 😃 İlkinde oyuna vaktim yok diye eklememiştim, tekrar açman iyi olmuş.

İstek yolladım hocam, bu sıralar vizelerim var ama sonrasında bir şeyler oynamak isterim. Bu arada ilginç bir tesadüfe denk geldim. Bu forumda 2 tane Online oyun arkadaşı arıyorum konusuna denk geldim ikisi de senmişsin. 😃 ilkinde oyuna vaktim yok diye eklememiştim, tekrar açman iyi olmuş.

Ekleyenlerin çoğu ya oyun alamıyor ya da başka bir şey için para biriktiriyorum diyor. O yüzden pek oyun arkadaşı bulamadım :D

Evet konu başlığındada belirttiğim gibi oyun arkadaşı arıyorum yaşım 20 kış indiriminde bayağı bir oyun alacağım yine benimle oynamak isteyen arkadaşların yaşı fark etmez yeter ki kafa dengi olalım tek bir oyuna sabit kalan ve sürekli aynı oyunu oynayan kişiler istek atmasın onun dışındakiler çekinmeden istek atabilirsiniz reeldeki arkadaşlarım oyun oynamadığı için akşam eve gelince canım sıkılıyor beraber oyun oynuycak birilerini arıyor gözlerim bilgisayarımın durumu gayet iyi günümüz oyunlarını rahat bir şekilde oynatıyor sizde benim gibi arıyorsanız Steam linkimi bırakıyorum istek atabilirsiniz https://steamcommunity.com/id/3124121231231232123

Arkadaşlık attım. Nick henea bu arada yaşım 18. mikrofonu geçenlerde parçaladım temassızlık var diye. Yakında yenisini alacağım. O zaman sesli de konuşabilirim.

Eğer hala oyun arkadaşı arıyorsanız kabul ederseniz 20 kişilik bir grubuz sadece oyun oynamıyoruz hatta çoğunlukla oynamıyoruz fakat eğleniyoruz yine de eğer gel oyun oynayalım diye mesaj atarsanız bir sürü kişi gelir.

Aga sadece The Forest ve R6 var bende. CS:GO 3 4 aydır epey oynardım ama paket kaybı sorunu yüzünden sildim. Bunları oynuyorsan arada bir olmak kaydıyla oynayabiliriz belki.

Geri
Yukarı