Oyun arkadaşları arıyorum

AyarsıZZ

Hectopat
Makaleler
1
Oyunlara tek başıma girmekten çok sıkıldım. Günümüzde popüler olan oyunları kaldıracak sisteme sahip oyun arkadaşları arıyorum. Steam arkadaş kodum: 1034618794. Ekleyip mesaj atabilirsiniz. Oynadığım oyunlar: Star Wars: Battlefront 2, GTA 5, Rocket League, CS:GO, Valorant, The Forest, Depth, Among Us, Left 4 Dead 2.

Oyunlara tek başıma girmekten çok sıkıldım. Günümüzde popüler olan oyunları kaldıracak sisteme sahip oyun arkadaşları arıyorum. Steam arkadaş kodum: 1034618794. ekleyip mesaj atabilirsiniz. Oynadığım oyunlar: Star Wars: Battlefront 2, GTA 5, Rocket League, CS:GO, Valorant, The Forest, depth, Among Us, Left 4 Dead 2.

R6 giriyor musunuz?

Oyunlara tek başıma girmekten çok sıkıldım. Günümüzde popüler olan oyunları kaldıracak sisteme sahip oyun arkadaşları arıyorum. Steam arkadaş kodum: 1034618794. Ekleyip mesaj atabilirsiniz. Oynadığım oyunlar: Star Wars: Battlefront 2, GTA 5, Rocket League, CS:GO, Valorant, The Forest, Depth, Among Us, Left 4 Dead 2.
bende arıyorum ama daha düşük sistem stardew valley ve dont starve oynayacak

Ekledim.

R6 giriyor musunuz?
R6'yı sildim ama oynayalım dersen yüklerim.
Rocket League de Duo oynayabiliriz.
Çok güzel olur.
bende arıyorum ama daha düşük sistem stardew valley ve dont starve oynayacak
Oynadığım en düşük sistem gereksinimli oyun cs, onları oynamıyorum.
Ben Rocket League ve stardew valley oynayabilirim.
Rocket League oynuyorum da stardew valley yok bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı