Oyun başlarken PC kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

biberlisucuk

Centipat
3 oyunda denedim: Far Cry4, Spec Ops, Ryse Rome. Menüde falan sorun yok tam oyun açılırken PC kapanıyor geri açılıyor. Olay günlüğünde kernel Power 41-63 hatası alıyorum.

İşlemciye termal macun sürdüm, format attım yine olmadı. Önceden de PC ara ara kilitleniyordu yine kernel hatası alıyordum sürekli ama o zamanlar oyun açılıyordu bir süre sonra donuyordu işlemciye macun sürünce geçiyordu. 1 haftadır bu şekilde olmaya başladı. Çözümü nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 Oyunda denedim: Far Cry4, Spec Ops, ryse ROM'e. Menüde falan sorun yok tam oyun açılırken PC kapanıyor geri açılıyor. Olay günlüğünde kernel Power 41-63 hatası alıyorum.

İşlemciye termal macun sürdüm, format attım yine olmadı. Önceden de PC ara ara kilitleniyordu yine kernel hatası alıyordum sürekli ama o zamanlar oyun açılıyordu bir süre sonra donuyordu işlemciye macun sürünce geçiyordu. 1 haftadır bu şekilde olmaya başladı. Çözümü nasıl olur?

Sistem özellikleriniz neler bir de güç kaynağı.

AMD'ye laf etmek degil bu ama neden her sorun AMD'de oluyor.

Şu an hali hazirda acik bir konum var sistem bilgim yaziyor orada.

Her ekran kartında sorun oluyor ama sizler sadece AMD'yi görüyorsunuz bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olmuyor demedim ancak cogunlukla AMD kartlarinda oluyor ıyi arastirin RX500 serisinde daha coktur siz savunuculugu birakip bir cozum yolunuz varsa yaziniz onun disinda AMD ekran kartlari bana gore NVIDIA kartlarina gore F/P olabilir ama yazilimsal olarak kimse kusura bakmasin hala gerideler.

Geri
Yukarı