Oyun bilgisayarları İçin En İyi Tarayıcı Nedir?

Favori "Gamer" tarayıcınız nedir ?

• Opera GX

Oy: 16 25,8%
  • Opera Classic

Oy: 3 4,8%
  • Google Chrome

Oy: 25 40,3%
  • Mozilla Firefox

Oy: 9 14,5%
  • Internet Explorer (Edge değil)

Oy: 0 0,0%
  • Microsoft Edge

Oy: 9 14,5%

• Oy verenlerin toplamı
    62
  • Anket kapandı .
İster oyuncu ister gündelik kullanıcı olsun, her açıdan ben Firefox'un kullanılmasını destekliyorum. İşbu yüzden de oyumu Firefox'tan yana kullandım.​

Arkadaşlar devasa bir anket başlatıyorum. Sizce Gamerlar için en uygun tarayıcı nedir?

Not: Oylama yaparken tarayıcıların kullanım özellikleri, RAM kullanımı, CPU kullanımı, oyunculara sağladığı kolaylıklar, tasarım gibi etkenleri göz önüne alın.
Bilgisayar üst bir bilgisayar ise istediğini kullan hepsi iyi.
Ama bence açık kaynak, eklenti ve tema çeşitliliği ve arayüz güzelliğinden dolayı Firefox.

@Emircanazik yan paneli olması ve bunu senin özelleştirebilmen yani istediğin siteyi eklemen gibi, birden fazla tema seçeneği, özel fare ve klavye hareketleri bunları senin kafana göre şekillendirme özgürlüğü tanıması, dahili reklam ve izleyici engelleyici ve gibi kullanıcıya özgürlük tanıyan daha bir sürü seçenek var.

Brave.
Ne 'Gamer'mış arkadaş. Gamer tuvalet kağıdı çıkacak herhalde yakında malum yerleri incinmesin diye.
Öyle demeyin canım. Gaming tarayıcı ile ekran tazelenme hızı +10, işlemci boost hızı +15.2 artar. (!) Bunlar çokomelli.

Her kinayeli yoruma (!) koymaktan da nefret ediyorum ama yapacak bir şey yok. Böyle anlıyor bazıları.

Geri
Yukarı