Oyun Canavarı alacaklara tavsiyelerim

• Konuyu başlatan Cuins
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyun canavarı stok fan kullanacak? Oyunun işlemciyle alakası yoktur önemli olan ekran kartıdır. Anakart ve işlemciden kısılıp ekran kartına yatırılır bütün para. Senin yaptığın oyun canavarından ziyade bütçe canavarı olmuş.
Ben render alıcağım için böyle bi sistem dizdim toparladım. Benim konularıma katlanamıyosanız lütfen konudan çıkın ve gidin !

2025 Pacman'in oyun bilgisayarını ceyiz olarak düzüyoruz geçen...

:) AMD'de olur, oyun bu, bilgisayarı superPI'lemiyor oyuncu sonuç olarak.

RAM olarak tek slot 4Gb'de olur.

Ekran sayısı atarsa ekran kartının RAM'ının artmasında fayda var.

Ben render alıcağım için böyle bi sistem dizdim toparladım. Benim konularıma katlanamıyosanız lütfen konudan çıkın ve gidin !

Oyun canavarı yazıyorsun render alacam diyorsun. Forumu kirletiyorsun bence sen çık ve git!

Arkadaşlar dediğim gibi bana katlanamıyosanız lütfün çıkın gidin !

Sen bence sadece boş boş tavsiyeler vermekten başka bir iş yapmıyorsun. Stok soğutucu ile 4770K kullan anasını ağlat işlemcinin 2 ayda.

Sistem tavsiyesi isteyen konu açar bütçe verir söyler , konu sadece boş işlerden başka bir işe yaramıyor.

Oyun canavarı yazıyorsun render alacam diyorsun. Forumu kirletiyorsun bence sen çık ve git!
Tamam her türlü haklısın lütfen sus , Video çekenlere sor hangi işlemciyi kullanıyosun diye sor i7 bir işlemci söyler , render alıcam derken oyun + render demedim çünkü başlıkta oyun yazıodu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı