Oyun Canavarı Casper nasıldır ?

aranızda kullanan yokmu bilgisayar iyi gibi ya kasma görmedim ssd fln var gta 5 da 2 gb ekran kotayı aştıgımda bile kasma yasmaıyorum

Sorun sistemin kasıp kasmaması değil sorun Casper adlı dolandırıcı firmanın aynı paraya daha iyi ürünler varken düşük bütçeli ürün koyması.

yani 4000 tl bosa gitti öylemi fakat şunu merak ediyorum. belirttiğim gibi içinde casper markasına ait parça bulunmamakta neden pişman oluyum Vatan pc de öve öve bitiremediler

arkadasın attıgı pc CASPER CD.VDX4790X CORE İ7 4790K 4 GHZ 16GB 2TB+120GB 2GB NVIDIA GTX760 WIN 8.1 - Vatan Bilgisayar özellikleri bu bukadarda para verdim napacam şimdi ya
emsiniz yani ama içindekiler casper malı değil sebebi ne beğenmemiş olmanız

Pc içerisinde ki parçalara bir lafımızı yok ki bu kadar tepki 4.000 TL'ye casper mantığıyla bir "oyun canavarı" değil gerçek bir oyun canavarı toplanabilirdi. Mesela Gtx 760 bu sisteme göre düşük bir ekran kartı. Eğer pc'yi iade edebilme durumun varsa et derim edemiyorsan ekran kartını satıp üzerine para koyup yerine gtx 980 alabiliyorsan al. Ayrıca kasa nasıl bir şey onu bilmiyorum, kablo yönetimi iyiyse kalsın. PSU da aynı şekilde kalitesine göre değiştirilebilir veya kalsın denilebilir. Yani bu kasada gtx 760 kullanılarak i7 4790K'ya bildiğin küfür edilmiş. Bu sadece benim görüşüm. Diğer arkadaşlar ne der bilmem bu konularda tecrübeli kişilerden fikir ve yardım almadan kafamıza göre işe girişilmemeli diye düşünüyorum.

70. günü bugun iade şansı yok diye biliyorum kasa devasa bişey yanlız
gittiği yere kadar ya napıyım 1 2 sene götürsun yeter bana ama suan vatan pc ye götürüp kafalarına fırlatasım var !! 4000 tl aldım ortalama kaça satarım

yani 4000 tl bosa gitti öylemi fakat şunu merak ediyorum. belirttiğim gibi içinde casper markasına ait parça bulunmamakta neden pişman oluyum Vatan pc de öve öve bitiremediler

Kardeşim tamam içindeki parçalar casper marka değil tabiki intel nvidia vs markada bi sıkıntı yok. Sıkıntı şu ki sen bu parayla Gtx 980'li bi sistem toplayabilirdin, 980'li bi sistem 760'lı bi sisteme göre katbekat daha fazla oyun performansı verir, bilememiş olabilirsin ama durum bu, işlemciye yüklenip ekran kartını düşük tutmuşlar, oyun bilgisayarında ekran kartı kallavi olmalı.

5-6 sene önce Teknosa`dan aldığım Casper kasa geldi gene aklıma. Hatırlamak için tüm parçalarını tek tek sattım. Cahillik 2 GB ekran kartı görünce atlamıştım. HD 5450 olduğunu ve çok kötü olduğunu 2 sene önce anladım. İşe yarar tek parça HDD kaldı 500 GB 5400 RPM. Oda kasadan daha çok ses çıkarıyo, takılıyo vs. ama çalışıyo. Yani Casper almayın, aldırtmayın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı