Oyun çeviri virüslü mü?

Maalesef sevgili moderatör arkadaşımız en çok ihtiyaç duyduğum zamanda beni banladı buradan kendisine selam olsun. sizin dediğiniz gibi herhangi bir virüs yoktur değil mi? ben rar dosyasını açtım tam exe'yi açacaktım başka bir işle uğraşmam gerektiğini hatırladım onunla uğraştım tekrardan yamayı kuracaktım dedim virüstotal ile taratayım iyiki açmadım gerçekten virüs bulaşmamıştır umarım eğer dediğiniz konusunda eminseniz içimi rahatlatabilirim.
Dosyayı açmadıysanız problem yok.

Tamam işte. Bulaşma olmamıştır, merak etmeyin.
Anlamadım önceki mesajınızı kusura bakmayın.

Emniyete almak istiyorum malum bu tür konularda çok hassas biriyimdir anlayış gösterirsiniz diye ümit ediyorum.

Setup ile kurulan yamalara, özellikle eski oyunların yamalarına pek güvenmeyin. Sorunuzun cevabı olarak evet, bu yama olduğu iddia edilen setup dosyası gerçekten oyuna yama sağlıyor olabilir ama virüs barındırıyor. MBAM ile temizleyin.
Şuan tam tarama yapıyorum.

Emniyete almak istiyorum malum bu tür konularda çok hassas biriyimdir anlayış gösterirsiniz diye ümit ediyorum.
Gerek yok, Kullanmadığınız halde işlemciyi yorup bilgisayarı fazladan çalıştırarak şüphelenmeye bile lüzum olmayan bir durumda Dünya'nın sıcaklığının artmasına daha fazla katkıda bulunmuş olacaksınız.
Bir ihtimal olsa söylerdim zaten.

Geri
Yukarı