Oyun çeviri virüslü mü?

Gerek yok, Kullanmadığınız halde işlemciyi yorup bilgisayarı fazladan çalıştırarak şüphelenmeye bile lüzum olmayan bir durumda Dünya'nın sıcaklığının artmasına daha fazla katkıda bulunmuş olacaksınız.
Bir ihtimal olsa söylerdim zaten.
Bilgisayar konusunda sıcaklık çok mühim değil hem sistemim bana göre yeterde artıyor. Ayrıca dediğim gibi paranoyak biri olduğum için bu tür şeylerde emin olmak istiyorum şuan baktım MBAM'a baktım güç tüketimi orta'da gerek olmayabilir haklısınız ama beni de anlamanız gerektiğini düşünüyorum benim gibi bir sürü insan var.

Bilgisayar konusunda sıcaklık çok mühim değil hem sistemim bana göre yeterde artıyor. Ayrıca dediğim gibi paranoyak biri olduğum için bu tür şeylerde emin olmak istiyorum şuan baktım MBAM'a baktım güç tüketimi orta'da gerek olmayabilir haklısınız ama beni de anlamanız gerektiğini düşünüyorum benim gibi bir sürü insan var.
Sanırım bir sorun yok gibi görünüyor inşallah tarama'da birşey bulmaz eğer bu konuya cevap vermezsem sorun yok demektir yardımlarınız için sağolun.

Sanırım bir sorun yok gibi görünüyor inşallah tarama'da birşey bulmaz eğer bu konuya cevap vermezsem sorun yok demektir yardımlarınız için sağolun.
Neden kınıyorsunuz ki? sadece soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ettim anlamadım yinede çok sağolun. 👍

En başından tarama yaparak da sistemde virüs olmadığı kanısına varabilirdiniz. 2 sayfa insanı dinlemeyerek zamanını harcadığınız için sizi kınıyor, taramanızla baş başa bırakıyorum. 👋
Ayrıca söylemeyi unuttum konuyu attığım zaman arkaplan'da zaten tarama yapıyordum kast ettiğiniz buysa zaten önceden beri arkada çalısıyordu.

Bence değil bunu şöyle düşünebilirsin. C# üzerinden bir uygulama yazıyorum ve orijinal *.exe dosyasını virus total de tarattığımda temiz çıkıyor ama *.exe dosyasının kaynak kodlarını gizlediğimde virüslü çıkıyor. Yani setup uygulamasından kaynaklanan bir şeydir diye düşüyorum.

Bence değil bunu şöyle düşünebilirsin. C# üzerinden bir uygulama yazıyorum ve orijinal *.exe dosyasını VirusTotal'de tarattığımda temiz çıkıyor ama *.exe dosyasının kaynak kodlarını gizlediğimde virüslü çıkıyor. Yani setup uygulamasından kaynaklanan bir şeydir diye düşüyorum.

Yine de olan oldu ben oyunu ve yamayı sildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı