Çözüldü Oyun D diskine kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

370335

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar dye kurdum eminim fakat localappdata bölümünde oyun var C diskinde. Bunun C diskinde olmaması gerek. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Kurarken ayarlayamıyorsan Steam'den yüklüyor isen orda da yüklerken seçebilmen lazım. Steamden daha önce yüklediğin oyunu da kendin taşıyabilirsin >> Steam->Ayarlar->İndirmeler->Kütüphane Klasörleri
Kurarken ayarlayamıyorsan Steam'den yüklüyor isen orda da yüklerken seçebilmen lazım. Steamden daha önce yüklediğin oyunu da kendin taşıyabilirsin >> Steam->Ayarlar->İndirmeler->Kütüphane Klasörleri

Çözüm
Kurarken ayarlayamıyorsan Steam'den yüklüyor isen orada da yüklerken seçebilmen lazım. Steam'den daha önce yüklediğin oyunu da kendin taşıyabilirsin >> Steam->ayarlar->indirmeler->kütüphane klasörleri.

Oyun D diskine kurulu olarak görüyor ama nese fotoğraf atayım ben size en iyisi anlamadınız.

1640115772021.png

@armas bunu soruyorum.

Oyun D diskine kurulu olarak görüyor ama nese fotoğraf atayım ben size en iyisi anlamadınız.

Eki Görüntüle 1248286
@armas bunu soruyorum.

Hocam onlar otomatik olarak C de kalıyor diye biliyorum çok büyük boyutlu olduğunuda sanmıyorum ki büyük ihtimalle dosyaya girerseniz oyunun exesini falan bulamazsınız.

Geri
Yukarı