Alıcı Oyun direksiyonu ( model fark etmez )

Peki tam anlamıyla tatmin edecek bir performans sunuyor mu ?
(Bilmediğim için soruyorum)
Buradaki gibi bir performansı var, tatmin etmekten de daha yüksek bence, yazılımın resminden de anlaşılır:
1614523495342.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam elimde Snopy v5h var. Direksiyonun yarısından yukarısı kırık. Düşündüğüm fiyat 150 TL. Kırık sadece plastikte var. Çalışmasına engel değil. Sorunsuz çalışıyor. Vites ve pedalları da sorunsuz. İsterseniz iletişime geçebilirsiniz.
[email protected]

Eğer elinizde bazı parçalar varsa 150 TL temel fiyat.

Hissiyat vermiyor diyen arkadaşlar, Simhub ile pedallara dahi titreşim motoru koyulabiliyor. Tekrar düşünelim lütfen.
Pedal titreşimi hiç bir işe yaramıyor. 150 TL'ye toplanılan direksiyon dedikleri gibi sürüş hissini vermez. Direksiyon toplanıyor ama Thrustmaster TS-PC'den daha iyi bir direksiyon istiyorsanız anca o zaman fiyatına değer çünkü zaten o fiyatın altında satılan ürünler seri üretim olduğu için fiyatına göre mantıklı oluyor.

Hocam kendinizi Paul Walker sanıp toslamayın.
Haydaaaa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
@Tek7HackDedi hocam ilk buna üzülüyorum sonra aklıma bu geliyor ve kahkaha atıyorum.

Pedal titreşimi hiç bir işe yaramıyor. 150 TL'ye toplanılan direksiyon dedikleri gibi sürüş hissini vermez. Direksiyon toplanıyor ama Thrustmaster TS-PC'den daha iyi bir direksiyon istiyorsanız anca o zaman fiyatına değer çünkü zaten o fiyatın altında satılan ürünler seri üretim olduğu için fiyatına göre mantıklı oluyor.
Elimde 1TL'lik Snopy VH-5 vardı, 900 derece yaptım onu. FFb dahil. Sizi ne kadar ikna edemesem de F/P oldu. Bu arada Logitech'e istediğiniz gibi benzetebilirsiniz. Tabi ki aynısı olmaz.
Toplamaya niyeti olanlar için kendi rehberimi yazacağım. FFB dahili. :)

Elimde 1TL'lik Snopy VH-5 vardı, 900 derece yaptım onu. FFb dahil. Sizi ne kadar ikna edemesem de F/P oldu. Bu arada Logitech'e istediğiniz gibi benzetebilirsiniz. Tabi ki aynısı olmaz.
Toplamaya niyeti olanlar için kendi rehberimi yazacağım. FFB dahili. :)

Ben 1 adet v5h alsam onu 900 derece yapabilir miyim?

Ben 1 adet v5h alsam onu 900 derece yapabilir miyim?
Evet, yapabilirsiniz, tam olarak nasıl bir şey istiyorsunuz, o önemli, FFB için bir de güç gerekir, ve motor sürücüsü. İlla V5H dönüştürmeye gerek yok, oradaki amaç, V5H'nin butonlarını kullanmak.
İnternette çok video var, takılırsanız biz varız. İlla Kabine gerek yok, bir zemin üstüne de (yapıştıramazsınız motor eritir) vidalanır ya da sabitlenir.

Yani encoderi ve motoru bir arada olan motorlar var, onlar hayat kurtarıyor, yapımı kolay oluyor. Bir de motora güç bulana kadar FFB olmadan da çalışıyor. Resimleri var benimkinin, biraz ultra düşük bütçe olduğu için biraz böyle, resimleri @Affansen hocamızdan isteyebilirsiniz.
Resimler burada, @Affansen de konuya resimleri atar:

Geri
Yukarı