Oyun Edit'i nasıl yapılır?

Xentum

Hectopat
Selamlar ciddi anlamda oyun edit videoları yapmak istiyorum ama öğretici bir yol bulamadım. YouTube'da bulduklarım çok basit düzeyde kalıyor ne yapmam lazım bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Göz alıcı ve dikkat çeken editler yapmak istiyorsan saatler harcamalı, insanların o sıralarda en çok dinlediği müzikleri de takip etmelisin. 2 ay önce çok oynanan bir oyun, şimdi oynanmayabilir, o yüzden oyunları da dikkatli seçmelisin, çünkü çoğunlukla izlenmeyen videolar zaman kaybıdır.

Eğer bilgisayar üzerinden yapacaksan Blender mükemmel. OpenShot yeni başlayanlar için oldukça ideal. Hem Türkçe, hem de basit bir anlatımı var, her şeyi nasıl yapacağını gösteriyor. Eğer kendi oynadığın oyunlardan yaparsan editler daha hızlı biter, başkalarının oynadığı oyunlarda keseceğin, ayarlayacağın kısımları bulana kadar oldukça zaman gidiyor.

Göz alıcı ve dikkat çeken editler yapmak istiyorsan saatler harcamalı, insanların o sıralarda en çok dinlediği müzikleri de takip etmelisin. 2 ay önce çok oynanan bir oyun, şimdi oynanmayabilir, o yüzden oyunları da dikkatli seçmelisin, çünkü çoğunlukla izlenmeyen videolar zaman kaybıdır.

Eğer bilgisayar üzerinden yapacaksan Blender mükemmel. OpenShot yeni başlayanlar için oldukça ideal. Hem Türkçe, hem de basit bir anlatımı var, her şeyi nasıl yapacağını gösteriyor. Eğer kendi oynadığın oyunlardan yaparsan editler daha hızlı biter, başkalarının oynadığı oyunlarda keseceğin, ayarlayacağın kısımları bulana kadar oldukça zaman gidiyor

Eğer bilgisayar üzerinden yapacaksan Blender mükemmel. OpenShot yeni başlayanlar için oldukça ideal. Hem Türkçe, hem de basit bir anlatımı var, her şeyi nasıl yapacağını gösteriyor. Eğer kendi oynadığın oyunlardan yaparsan editler daha hızlı biter, başkalarının oynadığı oyunlarda keseceğin, ayarlayacağın kısımları bulana kadar oldukça zaman gidiyor.
Yani yol gösterici birilerini arıyorum bir video olabilir, bir site olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı