Yaptığım Valorant edit'i

Linçlemenize gerek yoktu. Disslike atmanıza da gerek yoktu. Sadece hatalarımı söyleyin demiştim. Güzel heves söndürüyorsunuz.
Sadece düzgün eleştirilere bakın hocam. Nedenini belirtmeyen sadece küfür eden vasıfsız insanlar umrunuzda olmasın, eksik yanlarınızı belirten insanlara odaklanın siz. Bu şekilde eksiklerinizi görüp geliştirin. Eninde sonunda başarırsınız, çalışmanızın karşılığını alacaksınız. :)

Bu videoya ne diyebilirim? Ortada bir edit yok üstüne sadece koymuş bir tane efekt sonra da klipleri birleştirmiş. Bak sadece klipleri birleştirse vuruş klipleri yazsa anlarım da bu edit değil. Çok basit bir tutorial videosu ile bile daha iyisini yapabilir. Kusura bakmayın kötü olan şeye kötü iyi olan şeye iyi derim insanların duygularıyla oynayacağım diye gerçeklerden sapama

Tavsiye istedim. Çöp, leş demenize gerek yok. İlk editim deneme amaçlı.

Bu videoya ne diyebilirim? Ortada bir edit yok üstüne sadece koymuş bir tane efekt sonra da klipleri birleştirmiş. Bak sadece klipleri birleştirse vuruş klipleri yazsa anlarım da bu edit değil. Çok basit bir tutorial videosu ile bile daha iyisini yapabilir. Kusura bakmayın kötü olan şeye kötü iyi olan şeye iyi derim insanların duygularıyla oynayacağım diye gerçeklerden sapamam.
Adama kötü dedim, profilime girip haftalar önceki konumu bulup ona değinerek bana laf sokmaya çalışmış. Videolarında da edit yok, laf söyleyince biz suçlu oluyoruz. Bir de onun videosuna bin basacak yıllar önce yaptığım videoya gidip disslike atmış. Göz ardı et butonunu kullanmak gerek hocam, sizin benim gibi kişiler sırf bunlardan dolayı bıkıyor sosyalden.
@berkp1 'e demedim, ilk editi, sıkıntı olmaz. Zamanla düzelecektir. Movavi editor öneririm. Kolay ve etkili. Zamanında benimkiler de böyleydi.
Ege'ye söyledim.

Bu videoya ne diyebilirim? Ortada bir edit yok üstüne sadece koymuş bir tane efekt sonra da klipleri birleştirmiş. Bak sadece klipleri birleştirse vuruş klipleri yazsa anlarım da bu edit değil. Çok basit bir tutorial videosu ile bile daha iyisini yapabilir. Kusura bakmayın kötü olan şeye kötü iyi olan şeye iyi derim insanların duygularıyla oynayacağım diye gerçeklerden sapamam.

Gerçeklerden sapmanla ilgili bir şey yok zaten ortalıkta ben videoyu yazımda şaheser olarak görmedim. Tabii ki de gidip ladiff videoları gibi değil. Yeni edit yapmaya başlamış biri olarak düşünmeniz gerekiyor. Ne kadar sadece efekt kullanılmış olsa bile kötünün iyisi olarak yorumlaman lazım ama kime laf anlatıyorum.

Tavsiye istedim. Çöp, leş demenize gerek yok. İlk editim deneme amaçlı.
Ben çöp leş demedim fark ettiysen. Sonuç olarak ortada bir emek var ama dediğim gibi olmamış. Eğer gerçekten montaj yapmak istiyorsan Premiere Pro ve After Effects ya da Vegas Pro kullanman gerekli. Zamanla daha da iyileşeceksin. En başta mükemmel olamazsın zaten hiç bir zaman hiç kimse mükemmel olamaz bunu unutma. Vazgeçme yukarıda attığım tutoriallari izle ve denedikçe dene.

Adama kötü dedim, profilime girip haftalar önceki konumu bulup ona değinerek bana laf sokmaya çalışmış. Videolarında da edit yok, laf söyleyince biz suçlu oluyoruz. Bir de onun videosuna bin basacak yıllar önce yaptığım videoya gidip disslike atmış. Göz ardı et butonunu kullanmak gerek hocam, sizin benim gibi kişiler sırf bunlardan dolayı bıkıyor sosyalden.
@berkp1'e demedim, ilk editi, sıkıntı olmaz. Zamanla düzelecektir. Movavi editor öneririm. Kolay ve etkili. Zamanında benimkiler de böyleydi.
Ege'ye söyledim.

Edit yok demen çok garip izlemeden yorum yapıyorsun ayrıca gidip profilini incelemedim dediğin gibi konu haftalar önce karşıma çıktı. Ve edit yok demenize gülüyorum sadece senin yaptığın edit sadece o kısma overlay atayıp vuruşu koymak.Örnek eleştiri bu konuda mevcut Edit videosu nasıl olmuş?

Edit yok demen çok garip izlemeden yorum yapıyorsun ayrıca gidip profilini incelemedim dediğin gibi konu haftalar önce karşıma çıktı. Ve edit yok demenize gülüyorum sadece senin yaptığın edit sadece o kısma overlay atayıp vuruşu koymak.Örnek eleştiri bu konuda mevcut Edit videosu nasıl olmuş?
Aynen öyle. Katılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı