Yaptığım Valorant edit'i

Çöp demek ne zaman eleştiri oldu?(lafım size değil)

İlk editim ne zorluklarla ne arkadaşlarımın iteklemesiyle yapmıştım :D(çabuk izleyin sileceğim :D )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kankam ben sana demedim, yanlış anlama. Ege arkadaşımızla tatlı atıştık. Edit yapmışsın, ilk editine göre de hem vuruşların hem de kurgun başlangıca göre iyi olmuş. Başlangıç olarak Movavi Video Editor'ü kullanabilirsin. İlk başta müziklerle vuruşları aynı ritimde ilerleterek edit yapmanı öneririm. Efektler şu anlık seni aşar. İlk önce daha farklı videolar yapıp aklında bir kurgu düzeni oluşması lazım. Buradakileri de çok sallama, çoğu sadece linç için gelen tayfadan, toxic kitle yani. Kendim de bir sürü edit yaptım, sağlam bir kanalım vardı ama başlangıçta ben de senin gibi umutsuzluğa düşmüştüm. Canın istediğinde video yap, farklı videolar izlerken videoyu nerede kesmiş, nerede şarkı koymuş onlara dikkat et. Zamanla zaten bunalr iyice oturup çok daha iyi montaj yapar hale geleceksin. Kendimden biliyorum. Mesela hiç eğitim almadan tek başıma edit yapmayı öğrendim, şu an okullar arası kısa film yarışmasında editini bizzat yaptığım videoyla dereceğim var. Asla pes etme yani.

Bazı arkadaşları baz aldım zaten. İlk sayfalardan. Teşekkür ederim.

Çöp demek ne zaman eleştiri oldu?
Hocam çöp demek de bir eleştiri. Sadece devamında neyi düzeltmeniz gerektiğini söylemeli. Örneğin "Bildiğiniz çöp olmuş. Şarkı aşırı basslı ve heyecansız, killler aşırı harika değil, efektler hiç uymamış, vuruşlar aşırı uzun olmuş." demek bir eleştiridir. Bunu da dikkate almalısınız. Ama "Bu çöp olmuş, babaannem daha iyi yapardı." demek eleştiri değildir. Sizin bir çıkarım yapabildiğiniz şeyler olmalıdır. Siz bu yorumlara bakın ve kendinizi onlara göre geliştirin. Sırf birkaç yorumla bırakmayın bu işi. Kendinize güvenin, eleştirilere açık birisi olursanız çok iyi şeyler yapabilirsiniz. :)

İlk editim ne zorluklarla ne arkadaşlarımın iteklemesiyle yapmıştım :D(çabuk izleyin sileceğim :D )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İzledim.Silebilirsiniz.

Bunu da arkadasimla yakin zamanlarda yaptik.

Kalite 144p olmuş :(

Dosya Ekleri

• Em4pn4fXMAoK7aB.jpg
    Em4pn4fXMAoK7aB.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 23

Geri
Yukarı