Oyun editörü olmak

RECKEİ

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yaşım 22 lise mezunuyum ve oyun editörü olmak istiyorum. Şimdiye kadar elimde PC olmadığı için pek yakınlaşamadım ama şimdi elime sağlam bir PC geçti. Benim sormak istediğim acaba bu yaşta çok mu geç kaldım insanlar genelde lisede başlıyorlar ama benim şansım olmadı. Öğrenmem kaç yılımı alır acaba ezberim iyidir pratiğim de öyle hobi veya yan meslek olarak yapmayı düşünüyorum ilerlersem belki normal meslek haline bile getirebilirim. Şu anki mesleğim güvenlik görevlisi işten geldiğimde 2 saat vaktim oluyor.

Merhaba, yaşım 22 lise mezunuyum ve oyun editörü olmak istiyorum. Şimdiye kadar elimde PC olmadığı için pek yakınlaşamadım ama şimdi elime sağlam bir PC geçti. Benim sormak istediğim acaba bu yaşta çok mu geç kaldım insanlar genelde lisede başlıyorlar ama benim şansım olmadı. Öğrenmem kaç yılımı alır acaba ezberim iyidir pratiğim de öyle hobi veya yan meslek olarak yapmayı düşünüyorum ilerlersem belki normal meslek haline bile getirebilirim. Şu anki mesleğim güvenlik görevlisi işten geldiğimde 2 saat vaktim oluyor.

Hocam meslek olarak edinmek günde 2 saat çalışmayla zor iş ancak hobi olarak yapabilirsiniz. Ve her şeyden önemli yaratıcı olmaktır teknik bilgi her zaman öğrenilebilir.

O zaman şu konularda iyi olmalısın:
  • Dil akıcılığın,
  • Yazım kurallarına hakimliğin,
  • Konuşma tarzın anlaşılır olmalı,
  • Yerine göre sesini yükseltip azaltmayı bilmelisin.

Yazdıklarınızdan benim için biraz eksik olan yazım kuralları. Kesinlikle önem verip üstünde durmam gereken bir şey. Güvenlik olduğum için konuşma ile ilgili bir sıkıntım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı