Oyun ekipman seti önerisi

• Konuyu başlatan odunq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 624

odunq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, oyun bilgisayarı için ekipman önerisi istiyorum. Klavye+mouse+kulaklık olacak şekilde 2000TL diyeyim ama bütçede esneklik var. Net bir rakam yok.
Sağlamlık ve iş gören ürünler olması önemli. Hiçbir fikrim olmadığından genel olarak itibar görmüş çok tercih edilen ürünlerden olması daha iyi olur. Kendime almayacağım için daha da kararsız bir durumdayım.

https://www.akakce.com/klavye/en-uc...sikli-kablolu-oyuncu-si-fiyati,966237106.html bütçenize uyuyorsa bunları alabilirsiniz.

https://www.akakce.com/klavye/en-uc...sikli-kablolu-oyuncu-si-fiyati,966237106.html bütçenize uyuyorsa bunları alabilirsiniz.
Diğerlerini kontrol edeceğim öncelik Razer Blackshark kulaklıkta iyi sanırım birkaç konuda daha gördüm. Eğer öyleyse kulaklığı netleştireyim mesela.

Mouse için de Razer önerilmiş ama ne dersiniz?

Mouse ve klavye tercihinizi SteelSeries ya da Asus'tan yana kullanmanızı öneririm.

Bu da ASUS TUF klavye mouse seti ASUS TUF'un kendi uygulamasından senkronize edebiliyorsun.

Fiyatta çok açılmadım bu yüzden klavye mouse seti F/P ürünü. Dikkat et mekanik değil klavye. Zaten o fiyat aralığında kaliteli mekanik klavye bulman çok zor. Çin yan sanayi Switch'li bulursun, onlar da kısa sürede bozuluyor.

Hocam ben pek model bilmiyorum ama youtubeden bir bilgisayar kanalı "tüm bileşenlerinizin aynı olmasına gayret edin daha iyi optimizasyon için" demişti. Bu ürünleri derken baktığı resimlerde MSİ, Razer çok önermişti.

Ben klavyeyi değiştiricem bozulmasını bekliyorum :D

Hocam ben pek model bilmiyorum ama youtubeden bir bilgisayar kanalı "tüm bileşenlerinizin aynı olmasına gayret edin daha iyi optimizasyon için" demişti. Bu ürünleri derken baktığı resimlerde MSİ, Razer çok önermişti.
Alakası yok. Aynı marka seçmesi, arasında yapacağı tek optimizasyon Driver için 50 tane farklı uygulama indirmene gerek yok. RGB senkronizasyonu. Gerisi alakasız.

Yeni konular

Geri
Yukarı