Oyun ekran görüntüsünden UI'yi kaldırmak

FazliBasturk

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda iki tane resim çektim fakat UI'nin olmasını istemiyorum, oyunda da öyle bir seçenek yok. Birisi sağ alt ve üst kısımdaki UI'yi kaldırabilir mi 😔 en üste kapatma aşağı alma tuşu bile eklemişler. Windows'un değil. Bir türlü düzgünce kaldırmayı başaramadım, Photoshop sahibi de değilim. Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (92).png
    Ekran Görüntüsü (92).png
    3,1 MB · Görüntüleme: 55
  • Ekran Görüntüsü (93).png
    Ekran Görüntüsü (93).png
    3 MB · Görüntüleme: 56
Oyunda iki tane resim çektim fakat UI'nin olmasını istemiyorum, oyunda da öyle bir seçenek yok. Birisi sağ alt ve üst kısımdaki UI'yi kaldırabilir mi 😔 en üste kapatma aşağı alma tuşu bile eklemişler. Windows'un değil. Bir türlü düzgünce kaldırmayı başaramadım, Photoshop sahibi de değilim. Şimdiden teşekkür ederim.
Hangi oyun bu? UI gizleme butonu veya konsol olabilir.

1713726924172.png

1713726944545.png

İstediğiniz bu muydu anlayamadım ama görselleri alttan ve üstten kırptım, eğer oyun içerisinde arayüz gizleme özelliği yoksa Photoshopun yapay zekasıyla belki olur. Onun dışında olmaz büyük ihtimal.

Eki Görüntüle 2175130
Eki Görüntüle 2175133
İstediğiniz bu muydu anlayamadım ama görselleri alttan ve üstten kırptım, eğer oyun içerisinde arayüz gizleme özelliği yoksa Photoshop'un yapay zekasıyla belki olur. Onun dışında olmaz büyük ihtimal.

Aslında kırpmadan yapılmasını istiyordum, çünkü kullanacağım yerde 1920x1080 olmalı, kırpınca boyutu değişiceğinden sorun olabilir gibi ama bir deneyeyim. Yapay zekaya erişimi olan birisi yapabilir diyordum. Teşekkür ederim yine de.

Hangi oyun bu? UI gizleme butonu veya konsol olabilir.

Spirit City Lofi Sessions. UI gizleme tuşu var fakat en fazla görseldeki kadar gizliyor... Yanda menüler falan vardı normalde.

Geri
Yukarı