Oyun fiyatları çok yüksek

kazandığım 3 kuruş parayı da oyuna da veremem.
Bu nasıl bir bakış açısı? Adamlar o oyunlardan kâr etmek için yıllarca emeklerini paralarını harcıyorlar. Ondan sonra Türkiye'de neden oyun firmaları az, neden firmalar Türkiye'ye önem vermiyor. Çünkü Türk milletinin çoğu hala oyunlara bu şekil bakıyor çok yazık.

O zaman bence de herkes crack kullansın ben de kullanıyorum oyun fiyatları zaten bayağı pahalı en mantıklısı crack.

Şimdi gelir bütün parasını oyunlara verenler bizi linçlerler. Ama en doğrusunu yapıyorsun yurt dışında oyunun fiyatı 60 birim iken bizim ülkede 2000-3000 birimden satılıyor.

Bu nasıl bir bakış açısı? Adamlar o oyunlardan kâr etmek için yıllarca emeklerini paralarını harcıyorlar. Ondan sonra Türkiye'de neden oyun firmaları az, neden firmalar Türkiye'ye önem vermiyor. Çünkü Türk milletinin çoğu hala oyunlara bu şekil bakıyor çok yazık.

Türkiye'ye önem vermedikleri için yapamıyoruz zaten. TL iken hadi neyse de şu an herkes çıkıp da bir oyuna 60 dolar verebilecek durumda değil.

Steamden almak istiyorsanız illakı doların düşmesini bekleyeceksiniz baska cözüm yok.

Şimdi gelir bütün parasını oyunlara verenler bizi linçlerler. Ama en doğrusunu yapıyorsun yurt dışında oyunun fiyatı 60 birim iken bizim ülkede 2000-3000 birimden satılıyor.
Ben zaten bir oyuna gidin 2k-3k para verin diye demiyorum. Hayatımda hiç vermedim zaten paran yoksa oynamazsın bu kadar basit. Mesela ben çıktığından beri CoD MW3 ve Helldivers 2 oynamak istiyorum ama çok pahalı oldukları için almıyorum. Durumu olan alır olmayan ya oynamaz ya da indirime düşmesini bekler ben şahsen bu ikisini değil de Gamepass'e gelmelerini bekliyorum.(Aslında genelde online oyunlar için yaşıyorum bunu çünkü offline oyunları her türlü oynayabiliyorsun)

Ama Steam olmaması fark etmez dersenız, Steam key alacaksınız.

Ben zaten bir oyuna gidin 2k-3k para verin diye demiyorum. Hayatımda hiç vermedim zaten paran yoksa oynamazsın bu kadar basit. Mesela ben çıktığından beri CoD MW3 ve Helldivers 2 oynamak istiyorum ama çok pahalı oldukları için almıyorum. Durumu olan alır olmayan ya oynamaz ya da indirime düşmesini bekler ben şahsen bu ikisini değil de Gamepass'e gelmelerini bekliyorum.
Ne kadar yanlış bir algı bu, parası olan eğlenir, parası olmayan oynamayacak :D.

Arkadaşlar iyi güzel tartışma konusu başlattık ama, Steam bu dolar üzerinden ne zaman çekilir sizce? Veya toplanıp türk oyuncular bir kampanya başlatamaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı