Oyun Fiyatları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Korsan indirip de burada konu açan kişiye destek vermemek oldukça doğal. Pahalıysa oynama, nefes mi bu? Dolar arttı diye ekmeğe zam yapılması çok doğal çünkü aracından benzinine kendi elektronik ihtiyaçları dahil her şey döviz endeksli. Üstelik her gün elektriğe suya doğalgaza zam geliyor, ekmeği yapan adam etkilenmek zorunda değil.
biz oyun oynamayalım ? adamın babası işçi diyelim 150-200 TL oyuna nasıl versin 264 dolar asgari ücret maaşıyla ?

Korsan indirip de burada konu açan kişiye destek vermemek oldukça doğal. Pahalıysa oynama, nefes mi bu? Dolar arttı diye ekmeğe zam yapılması çok doğal çünkü aracından benzinine kendi elektronik ihtiyaçları dahil her şey döviz endeksli. Üstelik her gün elektriğe suya doğalgaza zam geliyor, ekmeği yapan adam etkilenmek zorunda değil.

Herkesin görüşüne saygım var sende kendince haklısın kardeşim ama çoğunluğun benim gibi düşünmesi benim için iyi oldu bende Para ile oyun alıyorum En son F1 2018 Steam'dan 92 Tl gibi bir fiyata aldım güncelleme geliyor rahat rahat kuruyor kendi kendine, oyun indiği gibi oynadım, onlaine oynayabiliyorum Orjinalin tabiki çok güzel yanları var ama şimdi güzel oyunlara büyük oyunlara bakıyorsun 300 400 500 tl olan var Korsan kullandığım da kendimi garip hissediyorum ama yani elimden bir şey gelmiyor düşünce bildiren herkese teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı