Oyun Fiyatları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Cem Argun

Hectopat
Herkes iyi hoş diyor da, orijinal alın, orjinal alın şu an Origin'de FIFA 2019 60 euro. Türk lirası ile 360 TL'den fazla. 400'de bu ülke şartlarında bir oyuna nasıl bu kadar para verelim, Dolar arttı diye ekmeğe zam yapan zihniyetlerin olduğu ülkede. Sanki unu kendimiz üretemiyoruz, dışardan geliyor. Dışardan geliyorsa zaten büyük ayıp. Neyse asıl konumuz bu demek istediğim sitede sürekli görüyorum. Orijinal mi, orijinalden başka alma. Kolaydı alması. Kimse kusura bakmasın, bunu belirtmek istedim. Bir de sizin görüşleriniz neler, onları almak istedim. Herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 19 olarak konuşuyorum ciddi anlamda fiyatı pahalı ama bunun için benim yapacağım şey 2. el kutu beklemek. Adamlar 3-4 ay oynayınca sıkılıp 250 TL gibi bir fiyata satar diye düşünüyorum ben. Bu sene PES'den çok ümitliyim onu almayı planlıyorum FIFA olmazsa. Ben Playstation'da kırdırmaya destek veriyorum PC oyunlarının bazılarını da korsan indiriyorum yalan söylemeyeyim ama tabii ki orijinal almak hem satıcıya destek veriyor hem de o satıcının ileride ki oyununa türkçe dil desteği, yeni özellikler eklemesine olanak sunuyor.

Herkes iyi hoş diyor da, orijinal alın, orjinal alın şu an Origin'de FIFA 2019 60 euro. Türk lirası ile 360 TL'den fazla. 400'de bu ülke şartlarında bir oyuna nasıl bu kadar para verelim, Dolar arttı diye ekmeğe zam yapan zihniyetlerin olduğu ülkede. Sanki unu kendimiz üretemiyoruz, dışardan geliyor. Dışardan geliyorsa zaten büyük ayıp. Neyse asıl konumuz bu demek istediğim sitede sürekli görüyorum. Orijinal mi, orijinalden başka alma. Kolaydı alması. Kimse kusura bakmasın, bunu belirtmek istedim. Bir de sizin görüşleriniz neler, onları almak istedim. Herkese teşekkürler.
hiç bir zaman oyuna para vermedim . zaten 5-10 TL okul harçlığı alıyoruz onuda oyuna mı verelim ?

Korsan indirip de burada konu açan kişiye destek vermemek oldukça doğal. Pahalıysa oynama, nefes mi bu? Dolar arttı diye ekmeğe zam yapılması çok doğal çünkü aracından benzinine kendi elektronik ihtiyaçları dahil her şey döviz endeksli. Üstelik her gün elektriğe suya doğalgaza zam geliyor, ekmeği yapan adam etkilenmek zorunda değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı