Oyun geliştirme ve oyun için dizüstü önerisi

FlyingHopes

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa/Gemlik
Daha fazla  
Net olarak kesin bir bütçe oluşturmadığım için, ne kadarlık bir bütçe oluşturmam konusunda dizüstü önerilerinizi bekliyorum. Buna mukabil olarak bulabildiğiniz en ucuz dizüstü önerilerinizi bekliyorum. İstediğim minimum özellikler:
1) 12700H dengi veya daha üstü çoklu çekirdek performansı sunabilen bir işlemci.
2) RTX 3060 dengi bir ekran kartı. (6 GB VRAM de olur, mümkünse 8 GB üzeri VRAM'li ekran kartları daha iyi olur)
3) 64 GB RAM desteği olması.

Net olarak kesin bir bütçe oluşturmadığım için, ne kadarlık bir bütçe oluşturmam konusunda dizüstü önerilerinizi bekliyorum. İstediğim minimum özellikler:
1) 12700H dengi veya daha üstü çoklu çekirdek performansı sunabilen bir işlemci.
2) RTX 3060 dengi bir ekran kartı. (6 GB VRAM de olur, mümkünse 8 GB üzeri VRAM'li ekran kartları daha iyi olur)
3) 64 GB RAM desteği olması.

Maksimum bütçe ne hocam?

Açıklamamı yeniden düzenledim, belirtmeyi unutmuşum, bir cümle daha ekledim.
Ben size uzun yıl yetecek cihazları atayım, siz karar verirsiniz.

@646148 İlk attığınız ASUS dizüstünün RAM desteği 32 GB. 2. attığınız HP dizüstünün watt değeri ne kadar? Ayrıca aynı dizüstünü canlı desteğe sorduğumda 32 GB RAM desteği olduğunu belirtti.

@646148 Bu arada 4070 olan ASUS'un da 32 GB RAM desteği varmış.

@646148 İlk attığınız ASUS dizüstünün RAM desteği 32 GB. 2. attığınız HP dizüstünün watt değeri ne kadar? Ayrıca aynı dizüstünü canlı desteğe sorduğumda 32 GB RAM desteği olduğunu belirtti.

Belirtilen maksimum stok olarak maksimum. 64 GB destekleyecektir bu cihazlar, Victus 120W.

Geri
Yukarı